doktor 2 sene daha bebek düşünme dedi ne yapmalıyım

sebeyza

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2008
1.316
0
kızlar ben mayıs 17 de 15 haftalık bebeğimin kalbinin durması nedeniyle düşük yaptım doktor şimdi 1 -2 sene cocuk düşünme psikolojini düzelt dedi sizce ne yapmalıyım yardım edin

canım kendini ne zaman hazır hissedersen o zaman düşün bence..hatta hemen bile olabilir .3 ay geçmiş aradan..tabi eğer istiyorsan ..kürtaj ve düşüklerden sonra 3 ay süre veriyo dr lar..ertelemeye gelecek bir duygu değil ..1-2 sene çok uzun bir zaman ..bence uzatma..

başka bir doktora git hemen canım..rahim 2 adet sonra kendini toparlamış oluyor..
doktorlar şunu anlamıyorlar..
bizim psikolojimizi düzeltebilecek olan tek şey başka bir bebek..
bence ara verme..
ben şubatta kaybettim bebeğimi;şu an 9 haftalık hamileyim tekrar.yani 4 ay sonra kaldım hamile.
boşver salla sen..

kızlar ben mayıs 17 de 15 haftalık bebeğimin kalbinin durması nedeniyle düşük yaptım doktor şimdi 1 -2 sene cocuk düşünme psikolojini düzelt dedi sizce ne yapmalıyım yardım edin

canım banada biraz saçma geldi bu 2 yıl bekleme bencede başka bir doktora görün sadece düşük se problem bir adet döneminden sora tekrar hamile kalabilirsin bence ama başka problem varsa o başka.Bende hamileliğimin 35. haftasında bebeğimin kalp atışlarının durması nedeni ile hamileliğime sezeryanla son verildi düşünsene senin bebeğin daha çok küçükmüş ve normal yolla düşürmüşsün bense sezeryan ameliyatı geçirdim bana bile doktor 6 ay korunmamın yeterli olduğunu söyledi.Bence sen başka bir doktora görün.Allah bu olayları bir daha yaşamamızı nasip etmez inşallah.Sağlıklı ve uzun ömürlü bebeklerimiz olur inşallah.:1hug:

senin için çok üzüldüm canım.bende geçen sene ocak ayında 16 haftalık bir düşük yaptım.3 ay sonra tekrar hamile kaldım çünkü çocuk sahibi olmayı çok istiyordum.fakat 2.hamileliğimde malesef düşükle sonuçlandı.zaten 2.hamileliğim hiç sağlıklı geçmiyordu hem her an acaba bu da mı düşecek korkusu vardı,hemde daha öncesinde geç bir düşük yaşadığım için rahim ve vücut kendini toplamamıştı.ben şimdi hala bekliyorum.dr.um bana da 1-2 sene bekle dedi.bence dr.unu dinlemelisin.sonuçta onlar bu işin uzmanları.allah gönlüne göre versin sana,bana ve tüm isteyenlere sağlıklı bebekleer nasip etsin.

kızlar kac ayrı doktorla konuştum hepsi farklı seyler söylüyor bazen hemen olsun diyorum bazen cesaret bile edemiyorum

kendini toparlayıp hazır hissettiğinde düşün..

ah o dediğini bi yapabilsem ben artık sağlıklı düşünemiyorumki kendimi baska seylerle oyalayım diyorum bir iki derken üçüncüde yine basa dönüyorum sanırım psikolojik destek almalıyım deliriyormuyum nedir

Doktorun ne demişse o canim..doktorunu dinle

2 yıl çok be canımmm neden böyle dedikii?? bence başka dr a da git derimm fikir sadece

Doktorun ne demişse o canim..doktorunu dinle

hepsi başka seyler söylüyo hangisi doğru söylüyor önce ona karar vermem gerek ona göre doktorumu dinliycem sizlerden bu nedenle fikir istedim duyarlılığınız için teşekkürlerbu kadar cevap beklemiyodum doğrusu hem sasırdım hem cok mutlu oldum

CANIM BENİM SENDE HAKLISIN HERKES FARKLI BİŞİ SÖYLEYİNCE KAFAN KARIŞMIŞ:teselli:YADA KENDİNİ HAZIR HİSSETTİĞİNDE DÜŞÜNEBİLİRSİN.NEDEMEK HERZAMAN YANINDA OLURUZ..

öncelikle çok geçmiş olsun allah kimseyi evlat acısıyla sınamasın...
valla canım sen ve eşin ne zaman hazırsanız o zaman olsun.bunu ne 1 yıl nede hemen diyebiliriz.bunu en doğru siz karar vereceksiniz.hee dersnki bana ancak bi bebek iyi gelir diye o zaman hemen,yok daha hazır değilim dersen bi süre sonra....allah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin herkese...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…