doğumunuzu nasıl düşünüyorsunuz

benim sezeryan ilki sezeryan olduğu için mecbur aslında normalide denemek istiyodum bunda ama drum tehlikeli olabileceğini söyledi

Ben de normal istiyorum.Tabii kısmet.Daha çok zaman var.Ailede tansiyon var.Benimki 9-5 şimdilik.Doktora gidince 13-14 oluyor.Bakalım son anlarda neler olacak?Allah hepimiz için en hayırlısı ne ise onu nasip etsin.

allah izin verirse normal doğum düşünüyorum...ilk doğumum da normal olmuştu..

merhaba kızlar,
ben de az önce normal doğm sezeryan ve suda doğum görüntüleri izledim.
Hiçbiri iç açıcı değil hayırlısı neyse o olsun bakalım.

Benimde en büyük korkularıman dr benim ve bebeğim açısından normal duruma uygun olduğunu söyledi şimdilik, geçen gün hastanede sancı çeken anne adaylarının sesini duydum korkum ikiye katlandı epidurel normal doğumdada epidurel verilene kadar belli sancı çekmek gerektiğini duymuştum o da zor yani

normal doğum istiyorum ama düşündükçe çoooooooookkk korkuyoruuuuuuuummmmmmm

o ortam o acı nasıl çekilecek bilmiyoruuuuuuummmmmm

epidural istiyordum amaa, arkadaşlar epidural doğum yapan arkadaşları bir okuyun isterseniz, doğum hikayelerim bölümünde yazmışlar, normal doğumdan hiç bir farkı yok, aynı acıyı çekiyorsun iğne yediğinle kalıyorsun...

nasipse bende normal istiyorum. sezeryandan daha cok korkuyorum. çünkü hrm bir tür ameliyat hemde sonradan çekiyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…