Doğumdan sonra kilo verememe .. Yardım :(

Burcudbn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2017
7
0
33
Merhaba ,

30/05/2014'te oğlum doğdu. Hamilelikten önce 57 kg'dum. Doğuma girerken 90 kg oldum . Erken doğum riskim olduğundan yiyip yatar haldeydim. Doğumdan sonra çok şükür 57 olmadım ama 60'a indim. Lohusalık dönemi geçtikten sonra doktorumun önerisi ya sipiral yada iğne olabilir dedi. 3 aylık iğne vuruluyordum süte tek geçmeyen iğneymiş. Etrafımdakiler aman sütün azalmasın diye diye bende yiyordum maşallah. :) Meğer benim bu kadar iştahlı olmam sebebi iğneymiş. yiyip 1 saat sonra açıkır haldeydim. Eşimden ayrıldıktan ilaç sıkıntım kalmadı. iş ,çocuk vs derken kglar öyle kaldı diyet yapmadım bile. Bir gün aynada kendime baktım dedim ne yapıyorum iyice saldım 75lerde geziniyorum. içimden ne gelirse yerdim. Ufaktan ağır olmadan yapıyım diyeti sporu yok olmuyor . diyetisyene gittipiğmde şeker vs baktı sorun yok tek sıkıntım kansızlık.birde 4 5 kez iğne vurulduğumu söyledim o ilacın vücuttan atılması çok güç hormon yüklemesi sonuçta demişti.3 sene önce . Ve hala ben 75 kg sabit kaldım çok zo moralim sıfıra iniyor güvensizlik duyuyorum. Doktor vs ne önerirseniz herşeye varım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…