Doğumdan sonra genital bölgede....

Nilufer44

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2013
28
1
Doğumdan sonra genital bölgede çok fena akıntı kaşıntı sızlanma oluyor bekarkende vardı ama bu kadar değildi hergün 3 kere çamaşırdeğiştiriyorum doktorların verdiği ilaçlardan fayda görmedim terlik çorap patik ayağımda eksik olmuyor üşüştmüyotum da neden oluyor ve çaresi ne acaba ne olur yardım edin çok rahatsız ediyor

maalesef benimde böyle bi derdim vr canm netten arastrdm hamile oldugum için ilaç kullanamyrum o yuzden krem kullanıyorum kremin ismini vermem dogru olur mu bilmiyorum ama mesela ben kaşıntı olunca sürüyorm gercekten işe yarıyo.. ismi travazol canım eczaneye ya da bi doktora danış istersen ... umarım işine yarar:KK3:

maalesef benimde böyle bi derdim vr canm netten arastrdm hamile oldugum için ilaç kullanamyrum o yuzden krem kullanıyorum kremin ismini vermem dogru olur mu bilmiyorum ama mesela ben kaşıntı olunca sürüyorm gercekten işe yarıyo.. ismi travazol canım eczaneye ya da bi doktora danış istersen ... umarım işine yarar:KK3:

Öncelikle teşekkür ederim travazol ve travakol krem kullandım fitil kullandım yok fayda etmiyor ya acaba doğal bir yolu yokum bunun 50 tane çamaşır yıka kurut yetişmiyor valla

Öncelikle teşekkür ederim travazol ve travakol krem kullandım fitil kullandım yok fayda etmiyor ya acaba doğal bir yolu yokum bunun 50 tane çamaşır yıka kurut yetişmiyor valla

bende de vardi doktorum pimafucin diye bi pomad verdi cok iyi geldi bi dene istersen

bende de vardi o sorun doktorum pimafucin diye bi pomad verdi cok iyi geldi bi dene istersen

X