Dogumdan sonra beyin kanaması:( Allah rızası için dua eder misiniz Fetih ve Hucurat dagıtıyorum alan olursa çok sevinirim

Evrem3

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2024
49
33
27
Kız kardeşim sezeryanla dogum yaptı yogun bakımda durumu kötü beyni de su toplamaya başlamış diline ve eline vurmuş Allah rızası dua eder misiniz fetih ve Hucurat dagıtıyorum alan olursa çok sevinirim o masum bebegi için kaç gündür aglıyor annesini istiyor annesi de bebegini kagıda yazıp doktora gösteriyor bebek diye 😥😥😥

Kız kardeşim sezeryanla dogum yaptı yogun bakımda durumu kötü beyni de su toplamaya başlamış diline ve eline vurmuş Allah rızası dua eder misiniz fetih ve Hucurat dagıtıyorum alan olursa çok sevinirim o masum bebegi için kaç gündür aglıyor annesini istiyor annesi de bebegini kagıda yazıp doktora gösteriyor bebek diye 😥😥😥
Rabbim şifa versin inşallah size ve bebeğine bağışlasın
Dağıttığınız dualarda sayı var mı?
Ona göre sayıdan düşerek alınır.

Çok üzüldüm, Allah acil şifalar versin. İnşallah en yakın zamanda iyileşir ve bebeğiyle kavuşurlar..
Doktorlar ne diyorlar peki durumu hakkında? Bu konu beni çok üzdü ya :KK43:

Allahım şifasını versin inşallah rabbim tez zamanda anneyle bebeğini kavuştursun ,Allahım acısını yaşatmasın ya Şafi ismiyle derman bulsun 🙏

Kıyamam ya 😔 Allahım tez vakitte sağlıkla mutlulukla kavuştursun anne ve bebeği. Peki ne diyor doktorlar? Allahım en acilinden güzel kolay şifalar versin.

Çok üzüldüm, Allah acil şifalar versin. İnşallah en yakın zamanda iyileşir ve bebeğiyle kavuşurlar..
Doktorlar ne diyorlar peki durumu hakkında? Bu konu beni çok üzdü ya :KK43:
Amin inşaAllah doktorlar da neden kaynaklandığını bilmiyorlar araştırma yapıyorlardı bugün de beyni su toplamaya başlamış tam tedaviye etmeye başlayacaklarmış 2 gün önce konuşuyor bugün de hiç konuşamıyor

Ah çok üzüldüm şuan müsait değilim ama ilk fırsatta okucam. Allah acil şifalar versin

X