Doğumdan çok korkuyorum lütfen bir bakın

birprensannesii

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2020
146
-162
24
Arkadaşlar hamile değilim dün gece rüyamda anne olduğumu gördüm şimdi içimi çok büyük bir çocuk isteği sardı bebeğim olsn istiyorum ama doğumdan çok korkuyorum sezeryan mı normal doğumu kolay sizce ben normal doğum videoları izledim vajinyı kesiyorlar makasla bide dikiyorlar ama sezeryan uyutup yapıyorlar doğrum yapan arkadaşlar korkumu yenmem için bana yardımcı olabilirimi

hayır korkulacak birsey yok 3 tane normal dogum yaptim tabii ki o an agrilarin oluyor ama deger diye dusunuyorum bebegin ciktigindaki sesi kucagina alman 3üde parmagimi sıkı sıki tutmuslardi bu anlar hepsine bedel. ayrica herkese kesi atmiyorlar korkulacak birsey yok o kadar

Daha hamile bile değilsin bunları düşünme bence . Bebek istiyorsan insallah olur . Hamile olduğunda bi an önce ona kavuşmak isteyeceksin hiç bişey gözüne gelmeyecek emin ol. Bebeğin için sağlıklı şekil neyse o olur sezeryan normal farketmez. Ben sezeryan oldum ameliyattan sonra 3 gün bi acı çektim sonra geçti . Normal doğumdada o an sancını çekiyosun o dikişi sancıdan zaten hissetmiyorsun emin ol. Doğum bittikten sonrada rahat kalkıp yürürsün. Bunları düşünmen için çok çok erken ama

Ve herkese kesi yapmıyorlar . Kişiye göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…