Doğumda vajinada unutulan tampon

Mrb. Ben de bir bucuk ay once dogum yaptim. Ve hala vajinamdan kotu kokular geliyor. Nette arastirdim pek bisey bulamadim. Sizin yazinizi gorunce korktum acikcasi. Acaba bende de mi boyle bi duurm var. Sizin ne gibi sikayetleriniz vardi bilgi verirseniz cok sevinirim. Cunku bende koku disinda hic şikayet yok. Şimdiden tesekkuler.

bende de kokulu akıntı geliyor yazılanları okuyunca korktum..
bebeğimi bırakacak biride yok doktora gitsem

bende de kokulu akıntı geliyor yazılanları okuyunca korktum..
bebeğimi bırakacak biride yok doktora gitsem
Selam. Ben bu yaziyi yazdiktan sonra doktorumu aradim. Basima hic boyle birsey gelmedi ama yasnamamis bir hadise degil gel bakalim dedi. Muayene etti iyice bakti cok sukur ki boyle birşey yoktu.. Doktorum dediki eger boyle bir durum olsaydi kokudan duramazdin. Curuk et gibi bir koku olurdu. Seninkisi normal bir koku yine de fitil verdi mantardan olabilir diye. Siz yine de gorunun ihmal etmeyin. Ben de sizin gibiydim bebegimi kapip gittim gecmis olsun simdiden

teşekkür ederim yorumunu için.. ben sezeryan oldum bir ay önce.. sanırım bu normal doğumlarda olabilen bir hadiseymiş yanlış bilmiyorsam... benimde ağır bi koku yok çok hafif ama ben kokuya aşırı hassasiyetim olduğuu için rahatsız oluyorum..
bebeğim şuan 1 aylık dışarı çıkamıyorum malesef.. kırkım çıkınca kontrolüm var danışacağım doktoruma...
tekrar teşekkürler yorumunuz için:)

Rica ederim. Bebisinizle saglikli günleriniz olsun

Ben de şöyle anlatayım normal dogumdan sonra hastanedeyken doktor cıkarmıstı bi tane tampon(umuyorumki bir tanedir!)
Ultrasonla kontrol etti baska biri aynı hastanede.vajinada bisey göruyorum tampon olabilir demez mi!zaten dikişliyim gelen geçen muayene ediyo,unutulmuşsa artık narkoz verip alın dedim
Kendi doktorum tekrar baktı kitle olabilirmis.adam gibi anlatan olmadı,özele gitcem bikac gune.ihmal etmeyin diye anlattım lütfen..

Maalesef aynı olayı dün yaşadım ve perişan oldum.
İsparta Meddem hastahanesinde normal doğum yaptım 27 gün önce.
15 gündür dayanılmayacak bir koku ve azalmayan açık kahverengi akıntı sürekli. Meğer hep iltihapmmış.
Dün afedersiniz tuvalette taharetlenirken elime pütürlü birşey geldi, dedim acaba dikişler mi? Ama baya 1 TL büyüklüğünde çeksem gelecek gibi birşey, ayna ile baktım gerçekten beyaz birşey var. Çekiyprum geliyor hafif hafif. Ne bu dedim kendi kendime, rahimmi, iltihap mı, kist mi panikle herşey geliyor aklıma.
Doktoru aradım izinli imiş, bana dedi ki oraya kanaman dursun diye kendiliğinden eriyen birşey koyuyoruz o erimemiştir gitde ebeler kesiversin dedi. Gittim ebe baktı sonra üstüne şu yeşil örtüyü örtelim de sen rahat dedi çıkan şeyi görmeyeyim diye. Sonra benim yaptığım gibi tuttu çekti parmaktan uzunca birşeyi çıkardı alttaki poşete attı. Sordum ne çıkardınız diye. Sürekli inkar etti. Dikiş ipinin ucunu çektim, siz yanlış düşünüyorsunuz, orası hep enfeksiyon olmuş… vs
Defalarca ben hissettim çıkardığınızı, evdede gördüm zaten vs dememe rağmen hep inkar etti…
Birde ozaman evde çekseydiniz güvenmiyorsanız dedi.
Aptal değilim herhalde gözümle görüp elimle ellediğim şeyin basit bir ip olmayacağını anlamicammı
Birde üstelik doğumdan 1 hafta sonra kontrole gittiğim ve muayene ettiği halde bunu yaşadım…
Sonra neden şiddet var, neden doktorlara hemşirelere güven yok…
Neden ya neden… insan sağlığı bu kadar basit mi???

Merhaba meddem de doktorunuz kimdi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…