Doğuma beş gün kala bebeğimi kaybettim 😭

esramir

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2023
86
43
O kadar için yanıyor ki bu acının tarifi yok gerçekten 37+2 de bebeğimi çok ilginç bir şekilde kaybettim.sabah WC ye gitmek için kalktığımda giderken tuvalet önünde bayılıp yere düşmüşüm orada kaç saat baygın kaldığımı hayırlamıyorum yada nasıl düştüğümü aradan baya zaman geçtikten sonra 4.5yaşındaki oğlum inleme sesime uyanıp yanıma gelince eşimde onun peşinden yanıma gelmiş eşimin ne oldu sana diyişiyle kendime geldim su getirdi yüzümü yıkadı derken yan dönünce kanaman var deyince daha kendime tam gelememişken o şokla ağlamaya başladım bebeğime bişey olmasın diye acili aradı eşim ben o panikle tekrar kendimden geçmiş bayılmışım apar topar hastaneye geldik ultrasyondan baktılar ve kalp atımı yok ölmüş deyip ameliyata aldılar.tam bi teşhis konulmadı dekolman plesantadan ayrılmış dendi bu şekilde düşüpte bebeğini kaybedenler var mı acaba

Ben yaşamadım ancak başınız sağolsun çok geçmiş olsun. Umarım en kısa sürede toparlanırsınız 🙏
Allah acil şifa versin

O kadar için yanıyor ki bu acının tarifi yok gerçekten 37+2 de bebeğimi çok ilginç bir şekilde kaybettim.sabah WC ye gitmek için kalktığımda giderken tuvalet önünde bayılıp yere düşmüşüm orada kaç saat baygın kaldığımı hayırlamıyorum yada nasıl düştüğümü aradan baya zaman geçtikten sonra 4.5yaşındaki oğlum inleme sesime uyanıp yanıma gelince eşimde onun peşinden yanıma gelmiş eşimin ne oldu sana diyişiyle kendime geldim su getirdi yüzümü yıkadı derken yan dönünce kanaman var deyince daha kendime tam gelememişken o şokla ağlamaya başladım bebeğime bişey olmasın diye acili aradı eşim ben o panikle tekrar kendimden geçmiş bayılmışım apar topar hastaneye geldik ultrasyondan baktılar ve kalp atımı yok ölmüş deyip ameliyata aldılar.tam bi teşhis konulmadı dekolman plesantadan ayrılmış dendi bu şekilde düşüpte bebeğini kaybedenler var mı acaba
Off düşmenin etkisi ile plasenta zarar görmüş olabilir mi , çok geçmiş olsun 😕

Oncelikle basiniz sagolsun rabbim yardimciniz olsun Meleginizle cennette kavustursun insallah cok zor bir aci
arkadasim da maalesef doguma cok
az bir sure kala kaybetti onunda kendini cok yordugu icin olmustu
Allah kimseye yasatmasin 🥲

Off düşmenin etkisi ile plasenta zarar görmüş olabilir mi , çok geçmiş olsun 😕
Ameliyatı yapan doktor öyle söylemiş düşmenin etkisiyle olabilir yada yüksek tansiyondan olmuş olabilir demiş o zamana kadar benim yüksek tansiyonumda olmadı hiç evde aletim var hergün ölçüyordum hatta hastanede 3 gün kaldım 2saatte bi gelip ölçtüler herşey normal dediler

Oncelikle basiniz sagolsun rabbim yardimciniz olsun Meleginizle cennette kavustursun insallah cok zor bir aci
arkadasim da maalesef doguma cok
az bir sure kala kaybetti onunda kendini cok yordugu icin olmustu
Allah kimseye yasatmasin 🥲
Çok tşk ederim gerçekten de Allah kimseye yaşatmasın böyle bir acıyı çok zor

Ameliyatı yapan doktor öyle söylemiş düşmenin etkisiyle olabilir yada yüksek tansiyondan olmuş olabilir demiş o zamana kadar benim yüksek tansiyonumda olmadı hiç evde aletim var hergün ölçüyordum hatta hastanede 3 gün kaldım 2saatte bi gelip ölçtüler herşey normal dediler
Rabbim sabır versin inşallah, yeniden nasip etsin daha hayırlı bur şekilde 🤲

Çok üzüldüm. Allah sabırlar versin. Konunuz hakkında bilgim yok fakat başsağlığı dilemek istedim

Başınız sağolsun Allah sabır, kolaylık ve sağlık versin tüm ailenize 🤲🏻 İnşallah kısa sürede hem ruhen hem bedenen toparlarsınız 💜

Ah o acı , Allahım sabır versin cokk cokkk acı hiç birşeyle kıyaslanamaz bir acı. Allahım güç kuvvet versin bundan sonrada güzel günler nasip etsin..
Bende 39. Haftamda herşey çok iyiyken minik Melek oğlumu kaybettim.. . 2 gün önce kontrole gitmistim herşeyi çok iyiydi bir problem yoktu. 2 gün sonra sabah uyandığımda hareket etmiyordu. Doktora gittiğimde ise kalbi durmuştu.. 4 ay doldu benimde .. hala her gün ağlıyorum ama ilk günkü gibi ilk aylarki gibi hissetmiyorum . Bu durum tabiki kişiden kişiye göre değişir. İnşallah bu süreci güzel atlatirsiniz .
Acı hep içinizde kalacak hep onu ozleyecegiz yıllar yıllar geçse bile her sene olsaydı şimdi 2 yaşında olacaktı 20 yaşında olacaktı vs bunlari düşüneceğiz eminim..
Ama hayat bir süre sonra daha seyrine girecek sizede öyle olacaktır inşallah 🤲

Allah sizi evladınıza bağışlamış dekolman çok tehlikelidir kanamadan ölebilirdiniz, başınız saolsun Allah sabır versin. Hicbir sorun olmasa bile var olan gebelik riskleri icinse plesanta dekolmanda vardır. Düstüm diye oldu mu olmadı mı diye düsünüp üzülmeyin

Merhaba cok gecmis olsun rabbim sabir versin 😢 Ben de 22 aralikta 33+5 haftalik bebegimi hastanede normal kontrole gittigimde doktorun kapisinda beklerken bir anda karnima giren agriyla kaybettim. Bir anda karnima agrilar girdi nstye gittigimde bebegin kalp atislarini duyamadilar sonra ultrasondan bakinca durmak uzere diyip hemen sezeryana aldilar meger plesenta dekolman olmus ve bebegimin kalbi durmustu😔 cok zor cok agir bir imtihan ama dayanmaktan baska bir sey gelmiyor elden suan aciniz cok taze insallah zamanla kabullenip alisacaksiniz kendinizi asla suclamayin hicbir nedene bagli olmadan da olabiliyormus benim su fazlaligim vardi sekerim vardi onlardan olabilir ama hicbir nedeni olmayabilir de dendi. O bebekler yasamayacakti bu dunyada yiyecek ekmekleri yoktu eger olsaydi her sekilde yasarlardi😔

Merhaba cok gecmis olsun rabbim sabir versin 😢 Ben de 22 aralikta 33+5 haftalik bebegimi hastanede normal kontrole gittigimde doktorun kapisinda beklerken bir anda karnima giren agriyla kaybettim. Bir anda karnima agrilar girdi nstye gittigimde bebegin kalp atislarini duyamadilar sonra ultrasondan bakinca durmak uzere diyip hemen sezeryana aldilar meger plesenta dekolman olmus ve bebegimin kalbi durmustu😔 cok zor cok agir bir imtihan ama dayanmaktan baska bir sey gelmiyor elden suan aciniz cok taze insallah zamanla kabullenip alisacaksiniz kendinizi asla suclamayin hicbir nedene bagli olmadan da olabiliyormus benim su fazlaligim vardi sekerim vardi onlardan olabilir ama hicbir nedeni olmayabilir de dendi. O bebekler yasamayacakti bu dunyada yiyecek ekmekleri yoktu eger olsaydi her sekilde yasarlardi😔
Sizinde başınız sağolsun Allah dayanma gücü versin başına gelmeyen bilemez bu durumu o kadar zor ki hala 40ım çıkmadı geçmeyen bitmeyen bir 40 yaşıyorum 😭 gelişimi önde gidiyordu benimde sınırda şekerim çıkmıştı diyetle önlemiştik.kilosu herşeyi normaldi kendi doktorum sağlık ocağında sürekli takip eden ebeler bile duyunca şok oldular.takdiri ilahi demekten başka bi sebebi yok maalesef buda benim imtihanım diyorum.

X