Doğum

nurcicekk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2022
311
560
29
Sancısı yokken suni sancı ile doğum yapanlar sürecini paylaşabilir mi? Ne kadar sürüyor ve sonunda normal doğum ile mi devam ettiniz sezeryana mı döndü?

Doktorlar bir sıkıntı olmadıkça normal doğumda ısrarcı. Bana kalırsa suni sancı da normal sancıyla eşdeğer. Sadece kendi kendine başlayan sancı seni o eşiğe alistiriyor. Çünkü ara ara geliyor gidiyor derken bünye bir anda maruz kalmıyor ha suni sancida da kademe kademe veriyorlar, insanı adı korkutuyor. Sezeryana çok zorda kalmadıkça donmuyorlar. Hayırlısı olsun hakkınızda.

Yok bu benim ikinci doğumumda suni sancıyla doğum başlatmayı istesem normalden sezeryana dönmesini istemiyorum o yüzden sordum tecrübeli olan vardır diye

Sancısı yokken suni sancı ile doğum yapanlar sürecini paylaşabilir mi? Ne kadar sürüyor ve sonunda normal doğum ile mi devam ettiniz sezeryana mı döndü?
Benim 2 dogumumda normal oldu 3cu 41 haftalık herşey normal giderken suyum geldi hastaneye gittik 3 cm acilmam vardı 4 saat şunu sanci çektim ve sonuç acil sezeryana alındım canim bebeklere hiç belli olmuyor

Benim 2 dogumumda normal oldu 3cu 41 haftalık herşey normal giderken suyum geldi hastaneye gittik 3 cm acilmam vardı 4 saat şunu sanci çektim ve sonuç acil sezeryana alındım canim bebeklere hiç belli olmuyor
İşte böyle durumlar olabiliyor demek ki. Ben bebeğin kilosundan korkuyorum çok kilo almadan suni sancı istesem mi diye ama kendi sancımı beklemeden böyle bişey yapıp sezeryana dönmekte istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…