dogum yapan varmı şubat anneleri

oltu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
80
0
selam arkadaşlar içinizde doğum yapan var mı? bazı arkadaşlar siteye girmiyorlar yoksa doğum mu yaptılar Şubat Anneleri kim önce doğum yaparsa yazınız merakla bekliyorum RABBİM HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN........Şeniz :1hug: :emir_bebek::emir_bebek:

selam arkadaşlar içinizde doğum yapan var mı? bazı arkadaşlar siteye girmiyorlar yoksa doğum mu yaptılar Şubat Anneleri kim önce doğum yaparsa yazınız merakla bekliyorum RABBİM HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN........Şeniz :1hug: :emir_bebek::emir_bebek:

ben henuz 37 hafta bes gunluk hamileyim.canim hepimizde yalanci dogum sancilari basladi.eskisi kadar giremez olduk.bide bebek geliyo telasi aman sunu hazirla bunuda yap derken .insallah hayirlisiyla hepimiz kurtuluruz .saglikli sirin bebesilerimiz olur insallah.:nazar:

selam canım, ben de şubat annesi olacağım diye hazırlanıyordum ama sanırım ocak sonu annesi olacağım çünkü nst sonuçlarında doğum sancılarımın başladığı görüldü. ben de doğum için memleketime yani erzuruma geldim. doğumu buharada düşünüyorum sen ne dersin? sen ne kadarlık hamişsin benim 40 haftam 8 şubatta doluyor. doğumdan hemen sonra yazamayabilirim çünkü doğumdan sonra yani hastane çıkışı kayınvalidemlere gidicem ve narın evlerinde internet yok. inşallah en kısa zamanda hayırlı haberler veririz birbirlerimize.a.s.

selam canım, ben de şubat annesi olacağım diye hazırlanıyordum ama sanırım ocak sonu annesi olacağım çünkü nst sonuçlarında doğum sancılarımın başladığı görüldü. ben de doğum için memleketime yani erzuruma geldim. doğumu buharada düşünüyorum sen ne dersin? sen ne kadarlık hamişsin benim 40 haftam 8 şubatta doluyor. doğumdan hemen sonra yazamayabilirim çünkü doğumdan sonra yani hastane çıkışı kayınvalidemlere gidicem ve narın evlerinde internet yok. inşallah en kısa zamanda hayırlı haberler veririz birbirlerimize.a.s.

insallah bebeyini sag saglim dogurursun canim benimya.cennet kokulunu kollarina alrsin insallah:enbuyukkk:

canlarim hepiniz hayirlisinla dogum yapar bebislerinizi kucaginiza alirsiniz insallah.sevincli haberlerini bekliyoruz allah yardimciniz olsun

selam melike güven hemşerim öncelikle memleketimize hoş geldin canım bende 38 haftaya girdim senin bebişin cinsiyeti ne canım erzurum çok sovuktur bebişin dogdugu zaman dikkat et üşümesin annesi ALLAH bütün hamile arkadaşlarımızı bir sesle kurtarsın içindede seni beni kurtarsın hepimizin yardımcısı olsun evine döndüyün zaman dogumun nasıl geçti bebek nasıl bilgilendirirsen sevinirim

selam oltucum güzel dileklerin için teşekkür ediyorum. hoşbuldum ayrıca, gerçekten erzurum çooook soğuktu ilk geldiğim günlerde özellikle. benim inşallah oğluşum olacak, hala bekliyoruz bakalım. bu arada gelir gelmez annemlerle hamam gittim walla doğumda oldukça faydalı oluyormuş doğumdan önce yine gidicem, normal doğum yapacak olanlara tavsiye ederim eğer hamam gidemezseniz bile doğum vaktine yakın banyo yapın. hatta sıcak olursa daha iyi olur, kasları gevşetyor ve doğumu kolaylaştıryor. herkese Allah kolaylık versin.

:nazar:selam arkadaşlar bende 14 şubatta sezeryanla doğum yapıcağım çok heycanlıyım hepimiz hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza alırız inşallah

kizlar nisan annesi olarak dualarim sizlerle. allah hepinize yardim etsin bi avazda kurtalsin ki sira bize gelsin.... hikayelerinizi bekliyoruz insallah....

merhaba kızlar benim doğumum da 18 şubatta.sezeryen olacağım.Rabbim kolay doğumlar ve sağlıklı bebişler nasip etsin inşaallah.

Bugün kontrolüm vardı, dr 13 Şubat Çarşambaya gün verdi. Sezeryan olacak. Son beş gün. En çok bebeği merak ediyorum, nasıl acaba kime benziyor.fisfisfis

Bugün kontrolüm vardı, dr 13 Şubat Çarşambaya gün verdi. Sezeryan olacak. Son beş gün. En çok bebeği merak ediyorum, nasıl acaba kime benziyor.fisfisfis

ya canım benimde bugün kontrolum vardı banada doktorum çarşambaya gün verdi ama ben cumaya istiyorum bakalım nolacak.

ben nezaman doğuracağım acaba:uhm: normal doğumda da bu belirsizlik çok fena:çok üzgünüm: tüm akraba ,eş-dost çevresi rüyalarında doğum yaptığımı görüp, arasada bende bi gelişme yok daha:sm_confused: oğluşum gelse artık hayırlısıyla yaaaa...

kizlar sizlerin yazdiklarini okuyunca heyacanlandim kendi hamilelik günlerim dogum anlarim aklima geldi.iki oglum var büyük 12 kücük 6 yasinda baya gecmis ama yinede sizlerin sayesinde heyecanlandim.hem hic korkmayin benimkiler normal dogumdu cok kolay oldu.hayirli haberlerinizi bekliyorum günler gelmis artik hayirlisiyla saglicakla bebislerinizin resmini beklicemmmmmm

kizlar sizlerin yazdiklarini okuyunca heyacanlandim kendi hamilelik günlerim dogum anlarim aklima geldi.iki oglum var büyük 12 kücük 6 yasinda baya gecmis ama yinede sizlerin sayesinde heyecanlandim.hem hic korkmayin benimkiler normal dogumdu cok kolay oldu.hayirli haberlerinizi bekliyorum günler gelmis artik hayirlisiyla saglicakla bebislerinizin resmini beklicemmmmmm

saol canım benim...cumaya gidiyorum bende sezeryana eğer sancım erken başlamazsa.allahım izin verirse cuma öğleye alacam oğluşumu kucağıma.rabbim herkese nasip etsin bu mutluluğu.sağlıklı bebekler versin herkese.amin.........

cuma günü gelecek bebek baya çok desenize.sernanaz,hilmiye hayırlısıyla inşallah bebeklerinizi kucağınıza alır,bizede sağlıklı haberlerinizi yazarsınız. bi nefeste kurtulursunuz inşallah...:nazar::nazar::nazar:

hilmiye ve sernanaz inşallah sorunsuz bir şekilde bebeilerinizi kucağınıza alırsınız

X