doğum yapan anneler yardımmmm

yaseminsen

rabbım sen evladımı koruu
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2007
1.488
12
38
kızlarrr dogum sancısı nasıl oluyor ılk gebelıgım ve bı bılgım yok sabahtan berı 10,15,20 dk aralıklarla adet sancısı gıbı bı agrı gelıyor 20 sn falan suruyo gecınce bısey yokmus gıbı oluyor sızce dogumsancılarım mı basladı bıde rahımden sankı kan bosalmaya calısıyorda bosalamıyormus gıbı oluyor bıde buyuk tuvaletım gelıyo ama tuvalete gıdıyorum bısey yok ne olur yardım kızlar korkuyorum

yasemin benimde doğumum anlattığın gibi başlamıştı 20 dak.da bi belimde sancı oluyordu daha sonra geçiyordu sonra nişan(kanlı akıntı) geldi sancılarım sıklaşınca dr.a gitmiştim hastane yakın olduğu için acele etmemiştim kaçıncı haftadasın bide drunu arayıp sor bence

Canım bence fazla teleşlanma, bahsettiğin ağrılar doğuma hazırlık ağrılarına benziyor, doğum sancıları işte doğuruyorum dedirtecek kadar hissettirir kendini, nişan ve suyun gelmediği sürece tedirgin olma, derin nefes al ve sancılarının geçmesini bekle,ama sancı aralıklarında ve şiddetinde düzenli bir artış olursa doktorunu ara, sağlıklı ve kolay doğumlar...

kızlarrr dogum sancısı nasıl oluyor ılk gebelıgım ve bı bılgım yok sabahtan berı 10,15,20 dk aralıklarla adet sancısı gıbı bı agrı gelıyor 20 sn falan suruyo gecınce bısey yokmus gıbı oluyor sızce dogumsancılarım mı basladı bıde rahımden sankı kan bosalmaya calısıyorda bosalamıyormus gıbı oluyor bıde buyuk tuvaletım gelıyo ama tuvalete gıdıyorum bısey yok ne olur yardım kızlar korkuyorum

mesajı öğle gibi yollamısın.merak ettim naptın nasıl oldun?bu doğum sancısıymıymış.:uhm: allah hakkına hayırlısını versin...

iyiyim daha dogrusu ıyı olmaya calısıyorum yarın sezeryanla dogum yapıcam allah yardımcım olsun canım

X