Doğum yaklaşirken duygularimiz

Evet canım artık çok az günelrimiz kaldı..inş hepsi vaktinde gelir...9 ay nasılda gelip geçiyor zaman çok hızlı bencee

dün kocamla dısarı çıktık...sıcaktan bunaldım...ırmak kenarında serinlemeye gittik...beni bir huzun kapladı...eşime dedimki...nasıl olcak askım..aramıza bir kişi katılıyor..yavrumuz....nasıl olucaz...bakabilecekmiyim...ömür boyu sorumluluk...bebeimi çok seviyorum ama...suan içimde daha mı iyi acaba...eşim daha farklı yaklasıo..çok heyecanlı ve biran önce gelsin diooo..ne diosun sen dioooo....kıslar çıkınca olucakları hayal ediyorum KORKUYORUM...çok seviyorum kızımı ....ama korkuyorum işte...bide 9 ay yasadıkların dogum anı yasıcaklarım.......dogumdan sonra nasıl olucak....dogum anı nasıl gecicek............ayyyyyyyyyyyyy kıslar sıktım sizi demi :KK43: ama hep aklımda bunlar var...sizdede oluomu yaaaa

cnmcım aynı şeyleri bende hissediyorum,aynı korku endişe heyecan bende de var..sanırım anne oluyoruz :)) :asigim:

Benim Doğuma 23 gün kaldı kızım sabırsızlanıp erken gelmezse tabi.1 ay öncesine kadar bebeğimi çok istediğim halde benimde endişelerim oldu acaba bakabilirmiyiz,ya sıkılırsam sevicekmiyim bebeğimi,acaba acelemi ettik 1 sene dahamı bekleseydik falan diye.garip duygular yaşıyordum ama şimdi kendime kızıyorum ben nasıl bebeğimi sevebilicekmiyim düşüncesi aklıma geldi diye insan kendi canından kopan bir varlığı nasıl sevmezki...ama işte hamileliğin verdiği bir piskoloji sanırım..şimdi kızımı sabırsızlıkla bekliyorum.Seni çok özledimm prensesimmm :nazar:

hepımızde aynı korku var benım doguma 20 gun kaldı ama korkularda sardı benı artık dusunmek bıle ıstemıyorum dusundukce nasıl olcak nasıl etcek dıye daha da korkuyorum ama annelık cok guzel bı duyguymus yasamadan gercekden bılınmıyormus ıcımızde kendımızden bı parca var her dk ben burdayım anne dıyor muhtesem bı duygu oyle alıstımkı ıcımde yasamasına her anım onunla herseyı ortak yasıyoruz o olmasaydı naparmısım ben bılmıyorum ınsanda bıde merak nasıl bısey olcak dıye allah saglıkla gelmelerını nasıp etsın hepımıze hayırlı dogumlar nasıp etsın hepımız bırbırımıze dua edelım kızlar

ayy aynı düşüncelere bende kapıldm canlarmya erkenmidi nasl bakcam falan filan ama şimdi düşünüorm da onu kucağma alıp seweceğim günleri ALLAH m müthiş bişi canmzdan can inşallah kimseler duymadn doğmlarmz oluverr kolayck:) ya bu arada kotu kotu rüyalar canımı sıkıo

bu yazıları okuyunca kendimi ne kadar ii hissettim anlatamam arkadaşlar.bebeğimi bende çok seviyorum daha kucağıma almadan ama hayata dair korkularım oluor ne bileyim geçenlede ark.ım kızını seviyodum 8 aylık durduğu yerde durmuo ilk başlarda muhteşemdi sevdim oynadım 1 saat sonra sıkılıp braktım çocuu sonra annesine sürekli sabir diledim.gece aklımamgeldi benim oğlumda hareketlenecek ne olucak nasıl olcak sıkılcam mı sonra kendime kızmaya başladım ne biçim anne olcaksıın sen bunları nasıl düşünebiliyorsun sonra elimi karnımı koyup özür dilemeye başladım.bu endişeler şu anki psikolojiden belki.doğum korkusu ....Allah herşeyin hayırlısını nasip etsin:))

Büyük ihtimal ile şuandan görünen doğum tarihimiz 08.08.2008 Tam 20 günümüz var,
Ve bendeki duygular o kadar karma karışık ki anlatamam, biliyormusunuz günler gecmek bilmiyor 20 gün ne ki diyenleriniz olacak kac 20 günler geride bıraktık biz tabi haklısınız ama işte söylendiği kadar kolay olmuyor,onun geleceğini bilmek, onunla gecireceğim zamanı düşünmek hayal etmek bile bazen beni o kadar kızdırıyor ki cünkü ona biran önce kavuşmak istiyorum artık,geleceğe dair cok büyük korkular beslemiyorum nedenide Ecenas'ın cok şanslı bir bebek olduğuna inanıyorum, onun varlığından beri öyle şeyler yaşadım ki hep o benim yanımdaydı,ağlarken beni güldürmeyi gülerken ağlatmayı becerebilen bir bebek o, e tabi herşeyden önce onu kendi canından cok seven bir anne baba ya sahip bir kız olacak o, tabiki herkez için bebeği öyle olacak,sabırsızlıkla bekliyorum 20 günün gecmesini ve onu kucaklayacağım onun kokusunu içime cekeceğim günü,Canım kızım Seni cok seviyorum,senağlama

X