dogum sonrasında kiloo verme yöntemleri...

dilek_286

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2008
380
2
45
Merhaba hamişler:dance:
Bazılarımız bu konu için erken diyebilir..ama paylasmak istedim sizinle...ben dogumdan sonra kilolarımı bisiklet ve plaset sporla vermeyi dusunuyorum...ebru şallının dvd si çıkmış..ben izledim çok begendim..göbek eritmek için çok güzel hareketler var..hemde bos vaktimizde hemen yapabilecegimiz bir spor..
Hepimiz hayırlısıyla sağlıklı bebeklerimize kavusalımda en önemlisi bu tabiki....ama genede dogumdan sonra önlem almak lazım kilolar için...baska fikirleriniz varsa paylasırsanız sevinirim arkadaslar...a.s.

Canim Ben Diet Falan Düşünmüyorum Kizimi Emzirmek Istediğim Için Bol Bol Yiyecegim Sanirim Sadece Hamurişi Ve Agir Yagli Yemeklerden Kaçinirim Zaten Bi Süre Sonra Emziren Anneler Kilolarini Kolyalikla Veriyorlarmiş üzerine Bide Uykusuzluk Olunca ...die Duydum Inş Bizimde öle Olur...

Emziren annişler zaten günde 500 kalori harcıyorlar, eh...çikolatayı abur cuburu falan kesersek, sağlıklı beslenirsek, ki bu bebiş için çok önemli, bir de bol bol bol bol su!! zaten veririz diye düşünüyorum.
Ama spor yapmak şart, bazı kitaplarda gördüm, almış bebeği göğüsüne, bacak hareketleri yapıyor anne. nası hoşuma gitti, yani sporumuzu bebişlerimizle beraber yapabiliriz :))))
Bir de korse alacağım mutlaka, hatta onun siparişni vereyim bugünlerde, çok çok önemli, progesterondan yamulmuş vücudumuzu tekrara eski şekline sokabilmek için :)))

bir de bu videyoyu buldum şeker annişler, eski birşey belki çoğunuz biliyor ama, hani yoga yapan anneden süt için sevimli bebek :))):emir_bebek:

http://www.youtube.com/watch?v=WqZCYCUcfGs

dilekciigm benb valla aksine habire yicem habire yicemsırnaşık şeysırnaşık şey.. hiçç rejim etymicem saten benim spor ve yürüş yapmam için gerekli olanlar gelioo valla canımı okucaklar eminim :roflol:eve koştur çocuga koştur öteki çocuga koştur bi ötekii çocuga koştur bide koca bebek yanii eşime koştur ohhhhy ne gerek var ebruu aşllıya beni madonnaya çevirr bunlar canım hatta daha zayıf olurum :roflol::roflol::roflol::roflol:

dilekciigm benb valla aksine habire yicem habire yicemsırnaşık şeysırnaşık şey.. hiçç rejim etymicem saten benim spor ve yürüş yapmam için gerekli olanlar gelioo valla canımı okucaklar eminim :roflol:eve koştur çocuga koştur öteki çocuga koştur bi ötekii çocuga koştur bide koca bebek yanii eşime koştur ohhhhy ne gerek var ebruu aşllıya beni madonnaya çevirr bunlar canım hatta daha zayıf olurum :roflol::roflol::roflol::roflol:

senin yöntemin kesin çözüm cnm:roflol: ayyy valla senin yemen lazım:dance:

dimi canım en dogal çözüm bu bence :)))))) valla hamur işide yicem dondurmalarda yicem börekler çörekler... ohhhhhhhh

Bende spor düşünüyorum. Hamilelikten önce çok düşkündüm spora, yürüyüş ve step yapardım. Bebeğim doğsun inşallah yine başlarım, yürüyüş için dışarı çıkamazsam eve yürüyüş bandı alırım diyorum. Ufaklığı uyutup bol bol yürüyüş yapabilirim böylece evimde :)) Yiyeceklerimden kısmam ama belki abur cubur olayını keserim, bakalım daha ona garanti veremiyorum :)))

X