Doğum sonrası ter kokusunda artış

Tamam Deniyicem bunu teşekkürler

Valla benim de 80 günlük bebeğim var hele ilk 40 gün böyle bir ter görmedim uykudan uyandığımda kafamdan aşağı su boşaltmışlar gibi kalkıyordum, bu arada koku bende de var kesinlikle doğumla alakalı bir şey çünkü doğumdan önce zor terleyen bir insandım ve ne kdr terlesemde kokmazdım, şimdi durduğum yerde su gibi oluyorum hem de kötü kokuyorum
Bu arada kılla alakalı bir durum değil bence çünkü ben lazer yaptırmıştım koltuk altımda hiç tüy yok ama yine kötü kokuyor maalesef umarım kurtuluruz

Ne biliyim ben ona bağladım. Belki artırıyor ya da tetikliyor dur diye düşündüm. Tıpatıp aynıyız. Kendi krndime sinir oluyorum. Bi de bazen oluyo duş almaya vaktim olmuyo daha da kötü hissediyorum

Ne biliyim ben ona bağladım. Belki artırıyor ya da tetikliyor dur diye düşündüm. Tıpatıp aynıyız. Kendi krndime sinir oluyorum. Bi de bazen oluyo duş almaya vaktim olmuyo daha da kötü hissediyorum
Valla ben duş alamadığımda koltuk altlarımı yıkıyorum sürekli napayım burnumun direği kırılıyor shdjdj

sadece tuzdan yapılan roll onlar var. duş sonrası nemli iken sürün kurulamayın. bir sonraki duşa kadar asla ter kokmazsınız. kokusuz tuz roll on

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…