doğum sonrası ikinci regl vak'ası :((

Muhammed'e kardeşmi gelio yoksam bide kız olsa ideal :))

4. ay bitecek hala tık yok bendede
ama gerçekten regl olmak istiyorum yaaa..
hem şu kilolar biraz olsun gider özellikle göbişim ve midem (((

biraz acele ettim sanırım bugün biraz belirtisi var.. hamile değilim....:)))

ridacığım hamile olman bizim açımızdan güzel olurdu ama senin açından nasıl olurdu bilmem:)))

ridacığım hamile olman bizim açımızdan güzel olurdu ama senin açından nasıl olurdu bilmem:)))

bak yaaaa lülülülülülü
bir de bizim açımızdan güzel olurdu diyor..tuğbacım senin bana kastın mı var?
Allah'tan gelene boyun eğerdim, yine 2008-2009 daimi mayıs annesi olurdum...ama şu kiloların üstüne bir 15-20 daha eklenirdi işte o zaman ne yapardım onu bilmiyorum..

Kizlar,ramazan ortasi regl olmustum,bugun bayram sabahi yine oldum...Olana kadar bisey yoktu .Tam kahvaltida asiri bir islaklik allah allah,dah cok var dedim inanamadim .Bi baktim ki gol gidiyor ve aninda sanci basladi .Oluyorum sanki....Basim dertte regl ile

Ramazanın sonuna doğru reglim bitti 6 gün sürdü ama kan kaybından ölücem falan sandım sonra aradan 1 hafta geçti böle dupduru gelmeye başladı 2 günde o sürdü neydi o anlamadım ama halen bi düzene oturmadı ne kadar sürüyo acaba gerçi kişiden kişiyede değişir heralde

mercancığım aynen bende senin gibiyim ama benimki spiralden ayın14 düydü allah versin15 gün sürdü belirtiler gelmeye başladı akşama sabaha gelcek valla sanki hep adetliymişim gibi geliyo artıkkkk((

aaradaşlar bende 3eylülde olmuştum ilk reglmi ama hala olamadım dün bi kahverengi leke geldi ama hala tık yok.çok korkuyorum hamile olabilirmiiyim acaba.hemen test almalıyım.allahım nolur henüz oğluşuma bile bakmakta güçlük ekerken ikincisine hazır değilim nolur olmasın allahım yaa.dua edin kızlar.çok korktum uffff

canım hamilemisin değilmisin korkuna bişey diyemem ama normal kimseninki şuan düzenli değil. bende temmuz 1de olmuştum ağustos olmadım eylül 1de oldum. şimdide ekimin 4 ü tık yok. kahverengi leke de geliyordu bazen düzene girmediği için bu dengesizliği normaldir. Allah ne yazdıysa o olur Korkunun Ecele Faydası yok:))))

neyse allahtan kahverengi lekeden sonra regl oldum sonunda.aman allahım ya hayır meteme de yazık olacaktı allahım sana şükürler olsun.çok korktum yaaa:)

Hadi gözün aydın bende çok korkuyorum hatta çekmecemde bitane test var olmadımmı şüphede kaldığım anda kullanırım diye allahım inş. öyle bişey olmaz bebişim çok küçük daha..
Geçen bi arkadaşım geldi 1,5 yaşında bi kızı bide 8 aylık bebişi var gözüm çok korktu hemen de doğurulmazki

Valla canacim korkma allah yardim ediyor.Kendimden biliyorum.Bazen bunaldigim olmuyor degil ama belki bana deli diyeceksiniz esime daha bugun 1 cocugumuz daha olsa keske diyordum esim de benden 2 adim uzaga gidiyordu.Hata yanimizdaki arkadas sana 2tane yetmiyor herhalde dedi ama aklima kayranin ilk dogdugu anlar geldide,hic tadina varamadim yavrumun hep hastalanacak birsey olacakmis gici drlar gozumu korkuttular,hep kaybetme korkuusyla doya doya koklayamadim ki.....Oysa mercanda barbie bebek gibi oynardim..

ya arkadaşlar ben ilk reglimi 4 aralık ta filan oldum ama bu ay hala tık yok yaaa
sizlerdede böle gecikmeler oldumu...
doğumdan sonra ilk altı hiç olmadım ben bu topiğe hiç bakmamıştım
nolur bana yardımcı olun

kızlar ben hala olmadım yaaaaa artık olmak istiyorum

elifcim merhaba yahu seni göremiyoruz artık..nasılsınız umarım iyisinizdir..
valla bende bir kaç gün gecikmişti hatta korkmaya başlamıştım ama oldu nihayetinde..seninki bir haftayı geçmiş...benimki hemen olmuştu..düzenli olarak da devam ediyor..6 ay olmadı diyorsun..belki bu durum senin için normaldir arkadaşım..içinin rahat etmesi için bence bir test al..bu daha sağlıklı olur..

kızlar ben hala olmadım yaaaaa artık olmak istiyorum

Gizemcim doğum yapalı 8-9 ay oldu arkadaşım..bazılarının 1 yıl olmuyormuş..sıkıntı stres yapıyor mu bu durum..yani seni rahatsız ediyor mu?

rida sağol canım aslında rahatsız etmiyor bazen yüzümde siivilce çıkıyor o ccanımı sıkıyor normalde hiç olmaz bide en çok hamile kalmaktan korkuyorum

arkadaşlar selamlar ben de bu tppiğe yeni girdim benim gibi ne çok hamile kalmaktan korkan varmış meğer ben 6. ayın sonunda oldum aralarda lekelenmeler oldu sonraki ay olmadım geçen ay oldum ama hala bi düzene girmedi bunun için kadın doğumcuya giden varmı aranızda ben 3. aydan sonra daha gitmedim sizler ne yaptınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…