doğum sonrası ikinci regl vak'ası :((

rida

بسم الله
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2007
2.214
4
43
bu ayın 2'sinde ilk reglimi olmuştum dün itibariyle yine olmuşum..çok sinir bir durum...benim çok düzenli olurdu ama diğeri biteli daha iki hafta oldu...çok şaşırdım..siz yaşadınız mı böyle bişey!

canım bende doğumdan sonra 3 kere regli oldum . ilk ile ikincisi arasında 16 gün var . ikinci ile üçüncüsü arasında 25 gün. doğumdan bir süre sonra böyle dengesizlikler olması normalmiş. :CüvCüv: ayrıca ben hamileliğimden önce regli oldum zamanlarda iğne vurdururdum hap felan fayda etmezdi ağrılarıma şimdi ise 3 kere olmama rağmen anlamıyorum bile ne ağrı ne sancı maşallah hiç bişi yok. hatta son reglimde hazırlıksız yakalanmıştım çok feci bir durumdu.

ben henüz olmadım ama doğumdan sonra 6 ay kadar düzensiz oluyormuş ve yavaş yavaş düzene giriyormuş.düzelir bence normaldir.

bende 9 mayısta doğum yaptım. ilkini 28 temmuzda oldum bu aralar bekliyorum ilk doğumumda hemen düzene girmişti. ama illaki hormonlar değişiyor düzene girmek biraz zaman alıyo ridacım sıkma canını

20 mayısta doğum yaptım ilkini 12 temmuzda oldum ikinciyi 9 ağustosta. saat gibi yaa. hatta düzensiz olur diye düşünerek tatile gitmiştik. gittiğimiz günün ertesi gün geldi. havuz yerine şezlongta uzandım. foto çektim....

saadetcim dediğin doğru benim de ağrım olurdu..
ilkinde de şimdi de olmadı...

Ridacim benim 3.reglim bitti.Tam gununde oluyorum ama tum arkadaslarin aksine benim eskiden agrisiz ve normal gecerken simdi feciiiii agrili ve cok yogun geciyor.Wc den cikamiyorum cunku saat basi ped degistirmeme ragmen yinede her yerime geciyor.Artik regl gunum gelemden strese giriyorum

ben daha adet olmadım mahmudda 5 ay sonra olmuştum ağrım olmamıştı başlarda ama sonra yine olmuştu ,ilk adetim baya yoğun geçmişti.mercancım neden o kadar fazla oluyorki kanaman acaba?

22 mayısta doğum yaptım ilk adetim yeni bitti geçen sene en son adet tarihim 10 ağustostu bu senede 11 ağustos 1 sene üzerine :)) ama benim yine çok sancım oldu ilk gün her zamankinden bi farkı olmadı açıkcası

kızlar ben 5 mayısta doğum yapmıştım henüz hiç regl olmadım. ?? sütüm baya bi var şükür, halen emziriyorum yani. ondan da sanırım.. ama ne zaman ve ne şekilde olurum bilemiyorum. bande accayip ağrılı olurdum. bakalım nasıl olacak. gerçi spinal sezeryan oldum, birşey değiştirir mi bilmem?

hepinize sevgilera.s.

Yasemincim bilmiyoum dr ilk baslarda normal demisti...Sezeryanda normal dogum kadar kanama olmadigindandir belki ama onumuzdeki ayda boyle olursa dr gidicem

31 mayısda dogum yapdım bendede henüz yok emziriom ondan ola bilir ama cok iytiom olmagı

ilk defa bu kadar yoğun bir regl dönemi geçiriyorum..15 gün önceki regl 6 gün sürdü ama kahverengi (kirli kan) tondaydı..hiç kırmızı renkte gelmemişti..bu yoğun kanamaya rağmen bir dakikam boş geçmedi öyle yoğun bir hafta sonu geçirdim ki..hafta sonu misafirlerim ve yemekli davetlerim vardı..

bende 12 mayısta doğum yaptım 50. günümde 1 temmuzda oldum regl 4 gün sürdü 1 hatfa sonra 13 temmuzda tekrar oldum 6 gün sürdü. ayın 25 i tık yok arada kahverengi leke geliyor azıcık okadar. daha olmucam galiba geçtiğine göre:uhm:

valla kardelencim hiç belli olmaz yine de...temkinli olmak lazım..

Ridacığım bende 4.5 ay sonra ilk regl mi oldum,sular seller misali..bakalım nekadar sürecek..

kızlar doğumdan sonra ikinciyi oldum hemde aynı günlerde sanırım düzene girdi darısı başınıza

25 mayısta doğum yaptım.üstüne 3 kere regl oldum .eskiye göre çok çok yoğun oluyor.herhalde 6 aya kadar eski halini alır diye düşünüyorum

valla kızlar banada çok yoğun gibi geliyo bazen hiç kesilmicekte kan kaybından gitcekmişim gibi geliyo. bakalım nolcak ben bide p tesi spral taktırmayı düşünüyorum. artık ondan sonra nolurum bilmem. ufffffffff kadın olmak ne zor iş

arkadaşlar benim günüm bir kaç gün geçti...yoksa hamilemiyim?fisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…