Doğum sonrası bu durumu yaşayan var mı?

saglık ocagına gittm ama öyle bsy sormadılar gittgmde de kanamam btmsti bi sorn yoktr die dusunuodm aklıma gelmedi sormk 10 gün gecti yine basladı yani öyle adet kanı gibi akmıo ama her tuvalete gittigmde peceteye kahverengi lekelenme seklnde geliyor anlamadm. 40 cıkınca gtmedm ama dogumdn 2 hafta snra gtmstm hrsy yolnda demsti
Bence bi gidin başıma gelmedi bilmiyorum o yüzden

Benimde 40.gün sonraki kanamam adet kanamasıydı. Süt korumadı beni adet olmaya başaladım ama emzirme dönemim bitene kadar düzensinzilikler hiç bitmedi acaba sizinde o şekilde mi oldu?
Tabi düzensizlik olabiliyor. İlk zamanlar özellikle. Ama siz yine de tedbirinizi alın. Bir buçuk,iki aylıkken bebegi hamile kalmıştı arkadasim

O
Benimde 40.gün sonraki kanamam adet kanamasıydı. Süt korumadı beni adet olmaya başaladım ama emzirme dönemim bitene kadar düzensinzilikler hiç bitmedi acaba sizinde o şekilde mi oldu?

Olabilir bnm lekelenme gbydi bugun arttı adet kanamsı gbi olmaya basladı. Ama eski adet sancm gbi agrm yok karstrmam brzda ondn oldu galiba gerçi bu kdr da uzun sürmezdi adet bide snradan artmaya basladı ama değişik yani 😏 düzensizlk olsa grk dedignz gibi.

O

Olabilir bnm lekelenme gbydi bugun arttı adet kanamsı gbi olmaya basladı. Ama eski adet sancm gbi agrm yok karstrmam brzda ondn oldu galiba gerçi bu kdr da uzun sürmezdi adet bide snradan artmaya basladı ama değişik yani 😏 düzensizlk olsa grk dedignz gibi.
Büyük ihtimalle düzene girer ama merak etmeyin

X