Doğum Sonrası Bizde Durumlar Ne?

benimd ekilolar gitmeye başaldıı,inş dahada gidecek saçlar dökülüyorr -tatlicadiarzu-ama kendime bakma sırası geldi yeni bişeyler alcam üstüme başıma kilo vermeyi beklersemmmkaydirigubbakcemile2

maaşallah cnm verebilmişsin ben doğumdaki kiloma tekrar döndüm :çok üzgünüm:

verdim çok şükür,ama mesala hiç ekmek yemedim doğumdan sonra tek dayanamağım tatlı,tatlıyı da bi kesebilsem belki kalan o 5 kıloyu da vericem ama maalesef çıkolata va tatlıdan hiç taviz yokk :) kılo gercekten sıkıntı yapıyor

benimd ekilolar gitmeye başaldıı,inş dahada gidecek saçlar dökülüyorr -tatlicadiarzu-ama kendime bakma sırası geldi yeni bişeyler alcam üstüme başıma kilo vermeyi beklersemmmkaydirigubbakcemile2

özel birşeyler yapıyormusun kilo vermek için
bende 1 kilo oynamadı da kafamçokkarıştı

emziriyormusun birde..
bana eşim emziriyorum diye yaptırmıyor

bende de bu aralar istahsizlik var,zorla birsey ler agzima atmaya calisiyorum,emzziriyorum diye..sutum idare eder de ben daha iyi yesem,daha cok sutum olucak...buyuzden biraz kilom gitti..basim donuyor bazen,gozum karariyor...

özel birşeyler yapıyormusun kilo vermek için
bende 1 kilo oynamadı da kafamçokkarıştı

emziriyormusun birde..
bana eşim emziriyorum diye yaptırmıyor

yok canım bişey yapmıyorum şuan 63 kiloyum..2 ay önce 66 kiloydum..
hıı ekmek yemiyorum kahvaltıda yiyorum sadece
emziriyorum bol su içiyorum...

cokacimcoook

mevzu eskidi ama kilolar hala gündemde.. doğumdan beri 10-12 kilo vermişim. bunun için bişey yapmadım. işe başlayınca koşuşturmam arttı. öğlen eve geliyorum ve sadece çocukla ilgileniyorum. arada fırsat bulursam 1 tabak yemek ya yiyorum ya yemiyorum.akşam yemeğimizi eşim geç geldiğinden 10 gibi yiyebiliyoruz. çok sağlıksız biliyoruz ama birlikte sofraya oturabilmek için çoğu kez bekliyoruz. tabi ki stres de fazla! onun da etkisi ile 1 ay içinde özellikle 7-8 kg verdim. şimdi 60kg oldum. 5-6 kg daha giderse hamilelik öncesi kiloma ve kıyafetlerime geri dönmüş olacağım. sanırım içinde bulunduğum stresin en olumlu yanı bu oldu! :) bardağın dolu kısmı!:)

kızlar en çok kilo verdiren şey su.. En çok süt yapan şeyde su... Her derde deva suu.... Bol bol için.. sütümde çok iyi kilomda... Sihirli tek şey su...

ben doğumdan beri sadece 14 kilo gitti 7 kilo fazlalığım var hala inşallah yaza kadar gider abimi düğünü var temmuz 11de beişler hareketlendikçe kilolar gidiyor emin olun arkasında koşuşturmaktan.

ben hamile kaldığım kilodayım şu an , kilom iyi fazlam yok ama göbeğim hala sarkık sıkılaşmadı çatlaklar da cabası.... doğum sonrası egzersizlerine başladım bakalım..

Bencede su sağlık demek. Ben hamile kaldığım kiloya döndüm ve bebeğimi emziriyorum. Hala daha çok su içiyorum, zaten suyu çok severdim pek zorlanmadım. Bebeğimde aynı benim gibi suyu çok fazla içiyor.Tabi biraz uyku düzenlerimizde değişince kilolar anlamadan gitti.

:teytey: hamile kaldigim kilonun 9 kg altina düstüm :teytey:
oglum 7 aylik ..
[/B]

sıkılaşmak kilo vermekten zor benim de kilo fazlam yok ama...

Son düzenleme:
ooohh ne güsel siz vermişsiniz ben pek diikkat etmedim
vee kilo aldım 59 kilo ile hamile kalmıştım 75 kilo ile
dogum yaptım dogumdan sonra 66 ya inmiştim ama şimdi 70 e çıktım
vee böle gidersem durumum fena olcak..artık yediklerime dikkat ediyorum
siz ne güsel vermişsiniz...senağlama

Ben 68 le doguma girmistim 20 kilo almıstım hamileyken simdi 59 um ama kilomdan cok memnunun ne yazık ki sut işimiz bitti 1 aydır saglık olsun ne yapalım

tebrikler askito!
gamzecim üzüldüm nasılsa 6 ay emdi! dert etme alacağını almıştır zaten!
ben de hala 60-61kg arasında gelip gidiyorum zaten fazla özen göstermiyorum sadece yaşamaya çalışıyorum.ama eski kıyafetlerimin içine artık girebiliyorum. azıcık bi göbek farkı ile de olsa! o da zamanla gider, inanıyorum:)5 kg daha verirsem normale dönerim.

askito 2 haftadır annemlerdeydim şehir dışında gene 2 kilo almışım aynıyız 75 oldum yani beni bekle demiştin ya bu arada biz de ilk dişimizi çıkardık kızlar sonunda:) zeynebin bgn 8. ayı doldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…