Dogum sonrasi adet

tugbaa0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2022
307
100
28
Selam herkese dogum yapali 7 ay oldu ilk 4 ay adet olmadim 4.ayda adet oldum 3 kez duzenli sekilde eski dongume donmusken bu ay yine birden adetim kesildi hamilelik yok test yaptim ama adet olamiyorum tekrardan inanilmaz siskinlik ter basma berbat bir ruh halindeyim bu durumu yasayan var mi? Hala emziriyorum bu arada. Boyle ara ara adet olup ara ara adetten kesilecek miyim yoksa bir doktora gorunmek gerek mi yasayan varsa yazarsa sevinirim

Hormonlarınızın düzene girmesi zaman alabilir doğum yaptınız bütün vücudumuz hamileyken değişiyor doğumdan sonra toparlanmaya eski haline dönmeye çalışıyor çok zor şeyler ama bir doktora görünüp daha iyi bilgi edinebilirsiniz

Ama tam 3 ay duzenli olmusken yeniden kesilmesi cok can sıkıcı oldu siskinlik huzursuzluk yoruyor valla umarim yeniden adet gorebilirim gercekten anne olmak tum dengeleri fazlasiyla degistiriyormus

Ama tam 3 ay duzenli olmusken yeniden kesilmesi cok can sıkıcı oldu siskinlik huzursuzluk yoruyor valla umarim yeniden adet gorebilirim gercekten anne olmak tum dengeleri fazlasiyla degistiriyormus
Hiç kolay değil gerçekten içinizde bir canlı oluştu ve sizden beslenerek büyüdü siz doğurdunuz bütün organlarımız sıkışıyor sonra doğum olunca eski halimize dönmemi uzun sürüyor bir sene geçsin düzene girer inşallah ama gecikiyorsa adet söktürücü kullanabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…