Doğuma Hazırlık Doğum sigortası yaptırmalı mıyım?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

bebeklinick

Paralel evrende AŞK🩷
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
26.649
38.295
Kizlar merhaba özel doğum sigortası diye birşey var hakkında bilgim pek yok
İnternetten okuduğumda pek çok teknik terim kafamı karıştırıyor
O yüzden burdan danisacagim doğum sigortası yaptirmalimiyim
Yaptirdigimda avantajı ne yaptirmasam kaybim ne
Şuan hamile değilim ama bir yıl sonra dusunurum
muhakkak
Pkosluyum belki erkende davranabilirim geç kalmayayim diye .

Durum bu .. bilenler toplanalım mi bı 🤦

muhakkak

Hamile değilseniz mutlaka düşünüyorsanız yaptirin çünkü özel hastane masrafli. Bende pcosluydum planli gebelik olmadi yaptirmadim ama hamile oldugumu ogrenince yaptirmak istedim. Hamile olmadan önce yaptirsam 3bin oduceksem hamileylen 8bin istediler tum tahlil ve tetkikler yapiliyor. Doğum karsilaniyor. Dogum sonrasi çocuk kontrolleride de dahil 2can bir hayatdi galiba o sigortanin adi tam hatirlamiyorum. Mutlaka bunu yaptirin

Hamile değilseniz mutlaka düşünüyorsanız yaptirin çünkü özel hastane masrafli. Bende pcosluydum planli gebelik olmadi yaptirmadim ama hamile oldugumu ogrenince yaptirmak istedim. Hamile olmadan önce yaptirsam 3bin oduceksem hamileylen 8bin istediler tum tahlil ve tetkikler yapiliyor. Doğum karsilaniyor. Dogum sonrasi çocuk kontrolleride de dahil 2can bir hayatdi galiba o sigortanin adi tam hatirlamiyorum. Mutlaka bunu yaptirin
E ben planlarken çocuk olmazsa sigorta boşa mı gidiyor peki ? Yani zaman kavramimi var :KK43:

doğum sigortası için çok avantajlı ve uygun fiyatlı teklif verebilirim eğer igilenirseniz iletişim bilgilerimi atabilirim sağlıklı günler dilerim :)

muhakkak

Canım bende ocakta yaptırdım.
Bebek düşüniyorsan yaptır mutlaka
Kimyasal genelik yaşadım o süreçte hastanede kaldım sürekli gittim geldim beş kuruş dahi ödemedim.
Özel hastanede doğum istiyorsan öneririm şiddetle.
Benimki anadolu sigorta. Bekleme süresi olmadan.
Normalde allıanz 1 yıl bekleme taahhütlü yapıyor

Kimyasal genelik yaşadım o süreçte hastanede kaldım sürekli gittim geldim beş kuruş dahi ödemedim.
Bu sigortadan yararlanmak için hastanede gebelik testi yaptırmamamız mı gerekiyor doğum da içine girsin diye 😊

Bu sigortadan yararlanmak için hastanede gebelik testi yaptırmamamız mı gerekiyor doğum da içine girsin diye 😊

Hayır canım sigorta şirketine hamile olmadan girip yaptırıyorsun.
Doğum poliçesi istiyorum ekleyin de ekliyorlar.
Bu sayede o esnada herşyin ücretsiz oluyor
Teminatlara dikkat et tek tek oku

Kuzum ben iki üç yıla yaparm o da istediğinde hemen olur mu olmaz mı bilemeyiz . Bekleme süresi olmadan dediğin benim aradığım bişey mi yani ?

Kuzum ben iki üç yıla yaparm o da istediğinde hemen olur mu olmaz mı bilemeyiz . Bekleme süresi olmadan dediğin benim aradığım bişey mi yani ?
Canım bekleme süresi dediğimiz şey
Bugün poliçen başlarsa yarın hamile kalırsan bunu kapsar.
Ama ben seneye hamilelik düşünücem dersen bu sene yaptırıyorsun. 1 yıl hamile kalırsan kapsamaz. 1 yılın sonunda yeniliyorsun poliçeyi o zaman hamile kalabiliyorsun.
O daha uygun haliyle...
Ben 5 bin küsüre yaptırdım. O zaman onun fiyatı 1.800 küsürdü. Ama ben beklemek istemedim. Bide özel maddeler eklettim. Ve bebek de doğduğunda sigortalı sayılaın aşıları da tam kapsasın istedim. O yüzewn pahalı oldu. Ama k riske girmek istemedim

X