doğum şeklinize karar verildi mi yada ne zaman?

bende normal dogum istiyorum ama bakalım dr 10 gün sonra söyleyecek nasıl dogum olacagını ve tarhini rabbim bütün herkesi bir nefeste kurtarsınnn sag salim kucagımıza alalım inşş

Ben de normal yapacağım. Epidurale başvurabilirim, vaz da geçebilirim, o gün karar vereceğiz...Umarım sancılar çok yoğun ve çok uzun sürmek...korkuyorum aslında.

doktorun verdiği tarih aralığında kaç haftalık olmuş oluyorsun??

ben de dün gittim dr a herşeyim normal ama sezeryan olacak snaırım...zaten ben d enormalden çok orkuyorum...38 haftayı doldurunca alırız dedi dr...

doktorun verdiği tarih aralığında kaç haftalık olmuş oluyorsun??

38- 40. hafta bu tarihlerin arası bebek gelişimi için sorun oluşturmuyormuş bundan sonrası kilo alımı biliyorsun.
yalnız bazı arkadaşlar dikkatimi çekiyor son doğum tarihinden 20-25 gün önceleri tarih olarak verilmiş nedendir bilmemiyorum.

Ben hem normal doğum isteyip hemde korkanlardandım önceleri.Ama hamileliğimin ilk günlerinde zorunlu sezeryan olmam gerektiği kesinleşti.Taşikardi(ritm bozukluğu)sebebiyle normal doğum önerilmiyor zaten bana.O yüzden kafamı hiiç yormadım buna.Buarada normal doğumların ne derece normal olduğu konusunda pek emin değilim,suni sancı veya vakkum gibi şeyler beni korkutuyordu zaten.Sonuçta doğum şekliniz ne olursa olsun sağlıklı bebişlerimiz olsun dileğiyle,sevgiyle kalın...

ya ben normal istiyorum ama doktorum sezeryan dedi e madem sezeryan uyumlu olsun istedik eşimle ben 08.08.2008 ama daha öncede olabilirmiş ayın 26. gidecez gün vericek bize bakalım hayırlısı hepimize kolay gelsin normalde zor sezeyanda.....

hımm onu bilmiyodumm.nasıl hayırlıysa öyle olsun canımm:1hug:

Doğumuma 12 gün kaldı.En azından söylenen tarih bu allah kısmet ederse normal doğum yapıcamm..o yüzden sancım nezaman gelirse gidicem artık.ama 2 gün önce doktoruma gittim açılm falan yok bende gayet iyiyim ben haftamı doldurucam büyük ihtimal..

sancılarım hafif daha belimde bazende kasıklarımda oluyorrfisfisfisbakalım sizin prenses ne zaman doğucakkk:dance:a.s.:1hug:

kübracım aramızda tam bir hafta bir gün var sancıların başlamadımı yavaş yavaş valla benim başladı bide sezeryan ya yarın gidip gün alıcaz bakalım artık hayırlısı.....:1hug:

merhaba canım senle aynıyız dr nezaman olucagı hakkında bişi sölemedimi benimki 08,08 de olur demişti:CüvCüv:

merhabalar kızlar!
bu gün kontrolüm vardı oğlum 2kg 700 gr olmuş.1 hafta önde gidiyormuş maşallah.sonra nst ye bağlandım orda da çok şükür herşey normal çıktı.son olarak da çatı muayenesi oldum burda çok korktum ve kendimi çok sıktım birazcık da acıdı.doktor son olarak normal doğum yapabilirsin dedi ama ben çooooook korkuyorum inanılmaz kötü oldum.nerdeyse ağlayacaktım.kızlar acayip korkmaya başladım.ne yapacağım şimdi?aklımdan hiç çıkaramıyorum doğumu.

Son düzenleme:
merhaba canım senle aynıyız dr nezaman olucagı hakkında bişi sölemedimi benimki 08,08 de olur demişti:CüvCüv:

dün hastaneye gittim 8 veya 9.unda gel dedi doktorum e biz haliyle 08.08 i tarcih ediyoz daha uymlu bi aksilik olmazsa tabi hayırlısı hepimiz için......a.s.

sancılarım hafif daha belimde bazende kasıklarımda oluyorrfisfisfisbakalım sizin prenses ne zaman doğucakkk:dance:a.s.:1hug:

aaaa çok ayıp teyzesi prenses değil prens oğluşum kızıyo valla dr 3 boyutlu fotoğrafını verdi kaşları çatıktı valla adımızda poyraz ağır abiyiz anlıyacağın....:dance::sm_cool:

aaaa çok ayıp teyzesi prenses değil prens oğluşum kızıyo valla dr 3 boyutlu fotoğrafını verdi kaşları çatıktı valla adımızda poyraz ağır abiyiz anlıyacağın....:dance::sm_cool:

Aaa canım kusura bakma ya ben senin kızın olcak diye biliyodumm..

kusura bakmaaa..kıss öptükk oğluşunu oğluşumlaaagamyoncuiremsugamyoncuiremsu

:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…