Aile Planlaması Doğum kontrol korkusu

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Beyza884236

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2014
1
0
Arkadaşlar merhaba , benim 3 senedir birlikte olduğum bi erkek arkadaşım var ve son 1 senemizde düzenli bi ilişki hayatımız oldu . Adet sancısı sıkıntısıyla Yazz 24+4 kullanmaya başladım 7 aydır kullanıyorum , e tabi bu vesileyle diğer korunma yöntemlerini bıraktık . Ayrıyetten dışarı boşalmaya çok özen gösteriyor erkek arkadaşım fakat bir türlü ben hamilelik korkusunu üstümden atamadım . 22 yaşındayım , erkek arkadaşımla sözlendik zaten ailemin de haberi var ama bi hamilelik durumunda çok sert tepkilerle karşı karşıya kalacağımı biliyorum . Ve ben her ay adet dönemimde acaba hamile miyim korkusu yaşıyorum bunu bir türlü atlatamadım . İnternetten okuduğum üstüne görme olayı da kafamı sürekli kurcalamakta , reglken yaşadığım en küçük bi farklılık en az bi 8 10 gün aklıma takılıyor acaba öyle mi oldu diye , belki sizin bi yardımınız dokunur diye düşündüm , artık çok yoruldum bu korkudan

X