Aile Planlaması doğum kontrol haplarının yan etkisini gören varmı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
ben bekarım adet sancıları ve cok sık adet görme şikayetiyle doktora gittim.yumurtalık kisti tedavisi için diane 35 verdi.o sancıları çekerim ama bir daha o hapı kullanmam.ayyy nasıl iğrenç bi ruh haline bürünmüştüm sürekli ağlıyodum kötü şeyler düşünüyorum sebebini bir türlü çözemiyodum meğer hormon ilaçlarından kaynaklanıyomuş.artı yüzümde göğüs uclarımda kıllanmalar yüzümde sivilceler tavan yaptı,göğüsler kocaman oldu bir daha mı aslaaaaaaaaaaaaaaaaa

merhaba aynen bendede kist çıktı 5 gündür kullanıyorum insan değişik ruh haline giriyor bir tuhafım iştahsızım bulantıda var doktoru aradım mecburen kullanacaksın dedi çünkü kist var,yan etkileri azalsa keşke,,kullanmasamda olmaz kistler ilerde sorun olur..şuan ne durumdasın naptın kistlerin ne durumda?

canım bende doqum yapalı 5 ay oluyo doqum kontrol hapı kullanıyorum yasmin dıye ama 2 ay ıcınde 3 kere adet oldum ama ben esımle ılıskıye qırceqım aksamlar 1 saat oncesınden ıcıyorum yanı duzenlı ıcmıyorum ama yan etkısı kesınlıkle oluyo adet duzensızlıqı ve qenelde tüylenmede yapıyo bazı kısılerde aylık ıqne vurulmayı dusunuyorum en mantıklısıda o en azından unuttum derdı olmaz qunu qeldıqınde saqlık ocaqında vurul

böyle bir korunma yöntemi yok:KK53::KK53::KK53::KK52::KK52:

3 bucuk yıl kullandım.auralı migren belasını sardım başıma,cinsel isteksizlik,baş ağrıları,uyuşmalar,kuruluk cabası.kafanız rahat olarak uygulayabildiğiniz en iyi yöntem ancak yan etkilerini ben cok gördüm.nitekim gecen hafta bıraktım.spiral taktırdım az kalsın yumurtalıgımın birisini kaybediyordum.eşim kondom kullanmak istemiyor.şuan dogal yöntemle korunuyoruz.yani hiç ilişkiye girmiyoruz.eşimi protesto ediyorum kondom kullanana kadar:)

3 bucuk yıl kullandım.auralı migren belasını sardım başıma,cinsel isteksizlik,baş ağrıları,uyuşmalar,kuruluk cabası.kafanız rahat olarak uygulayabildiğiniz en iyi yöntem ancak yan etkilerini ben cok gördüm.nitekim gecen hafta bıraktım.spiral taktırdım az kalsın yumurtalıgımın birisini kaybediyordum.eşim kondom kullanmak istemiyor.şuan dogal yöntemle korunuyoruz.yani hiç ilişkiye girmiyoruz.eşimi protesto ediyorum kondom kullanana kadar:)

yasmin kullanan varmı kızlar arnzda

inşallah olmamıstır birsey ama.adetinin 2. ve 5. günleri arasında kullanman gerekırdı.diğer türlü ilk ay ek koruma gerekir.çünkü koruması hemen baslamıyor.

arkadaşlar ben 3,5 aydır yasmin kullanıyorum ve kilo aldım, ilk ayda kilo almadım çünkü düğün hazırlığı derken yemeğe pek vaktim olmamıştı ama düğün sonrası yani 2 ayda tam 3 kilo aldım. çok canım sıkılıyor kızlar. ne yapsam bilmiyorum çok hareketli bir hayatım yok evdeyim,yediklerime de dikkat etmeye çalışıyorum ama gittikçe kilo alıyorum :18::18:

X