Aile Planlaması Doğum kontrol hapı nelerdir

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Emirasaf21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2020
32
4
24
Merhaba kızlar 20 yaşındayım 2 oğlum var küçük oğlum 9 temmuz yarından sonra 2 yaşını bitirip 3 e giriyor sütten keseceğim daha önce hiç doğum kontrol hapı kullanmadım kullanıp memnun kaldığınız doğum kontrol hapı varsa paylaşır mısınız benimle fazla risk almak istemiyorum rahat bir 5 sene kadar da çocuk düşünmüyorum hakkımıza hayırlısı

Merhaba kızlar 20 yaşındayım 2 oğlum var küçük oğlum 9 temmuz yarından sonra 2 yaşını bitirip 3 e giriyor sütten keseceğim daha önce hiç doğum kontrol hapı kullanmadım kullanıp memnun kaldığınız doğum kontrol hapı varsa paylaşır mısınız benimle fazla risk almak istemiyorum rahat bir 5 sene kadar da çocuk düşünmüyorum hakkımıza hayırlısı
Doktor kontrolunden sonra kullanmalisiniz. Her ilac her bunyeye iyi gelmeyebilir. Mutlaka doktora danisip onun yonlendirmesi ile baslayin ilaca

kuzum sen kaç yaşında evlendin de 2 çocuğu 20 yaşına sığdırdın:KK57:
ayrıca dr gidip bir muayene almalısın dr tavsiye etsin. dr danışmadan ilaç kullanma

Doktora gidip kontrol olduktan sonra doktor uygun olan hapı verecektir. Kafanıza göre almayın bence ☺️

X