Aile Planlaması Dogum kontrol hapi (lutfen okuyun

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

canmess

Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2019
17
3
36
Meraba arkadaşlar benim merak ettiğim bir konu var yardımcı olursanız sevinirim
Ben kendiliğimden adet görmüyorum doğum kontrol hapiyla adet görüyorum ismi desolett
Ve çocuk istiyorum şimdi bu ilaç ben de adet yapıyor ama merak ettiğim asıl şey çocuk olmamasi için koruma da yapıyor mu sonuçta kadınlar doğum kontrol hapını korunmak için kullanıyor yani bende hep adet görmemi sağlayıp hem koruyomuki anlamadım yardımcı olursanız çok sevinirim

Meraba arkadaşlar benim merak ettiğim bir konu var yardımcı olursanız sevinirim
Ben kendiliğimden adet görmüyorum doğum kontrol hapiyla adet görüyorum ismi desolett
Ve çocuk istiyorum şimdi bu ilaç ben de adet yapıyor ama merak ettiğim asıl şey çocuk olmamasi için koruma da yapıyor mu sonuçta kadınlar doğum kontrol hapını korunmak için kullanıyor yani bende hep adet görmemi sağlayıp hem koruyomuki anlamadım yardımcı olursanız çok sevinirim
Koruyordur zaten hapın asıl amacı korunmak için kullanılması

Desolet dogum kontrol hapidir. Kullanırken gebe kalamazsin canım . Israrla bebek istediğini söyle doktora ilacini değiştirsin.

Kullanırken hamile kalamazsınız. Ben 10 yık kullandım adet görmek için, bebek isteyince bırakman gerekiyor.

X