Aile Planlaması doğum kontrol hapı kullananlar yardımcı olabilir mi

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Bu ne renkler, gökkusagi gibi

Valla bende sadece son 4ü felan sariydi, digerleri hep beyaz. En iyisi eczaneye gidip sormaktar. Dügün sirasinda regl olmak cidden cok kötü.

Valla bende sadece son 4ü felan sariydi, digerleri hep beyaz. En iyisi eczaneye gidip sormaktar. Dügün sirasinda regl olmak cidden cok kötü.
ya artık regl ın cozumu var eczaneler gecıktoırıcı satıyor hap seklınde ıcıyosun reglın gecıkıyor ,dugun sırasında regl olmayı kımse ıstemez tabıkı

Onlar senin regl/hormon düzenini iyicene karistirmiyor mu? Sen denedin mi hic?
tabıkı karıstırıyor sonucta yolunda gıden bırseyı ılacla ertelıyorsun ben genelde tatıle gıtmeden kullandım eger regl olacagım tarıh tatıle denk gelıyorsa bu hapı kullandım

tabıkı karıstırıyor sonucta yolunda gıden bırseyı ılacla ertelıyorsun ben genelde tatıle gıtmeden kullandım eger regl olacagım tarıh tatıle denk gelıyorsa bu hapı kullandım

Geciktirici hapı biliyorum ama doğum kontrol hapıyla kullanımı hakkında bir bilgim yok.Etki etmeyebilir,ya da daha kötüsü doğum kontrol hapının etkisini yok edebilir.
Sonuçta yumurtlamaya adet döngüsüne müdahale eden iki farklı hapı kullanmak pek doğru gelmedi. Mutlaka birbirleriyle etkileşime girerler,etki sahaları aynı bi kere:)

bak o konuda bılgım yok ne desem yalan olur dedıgın gıbı olabılırr

Ne kadar karistiriyor? Yani aylarca regl olmadigin mi oldu? Kusura bakma, cok soru soruyorum fakat bazen hapi birakmak istiyorum, ama hapin regl ertelemesinde iyi geldigi icin birazda korkuyordum birakmak icin.

Ne kadar karistiriyor? Yani aylarca regl olmadigin mi oldu? Kusura bakma, cok soru soruyorum fakat bazen hapi birakmak istiyorum, ama hapin regl ertelemesinde iyi geldigi icin birazda korkuyordum birakmak icin.
hormon dengesını bozuyor tabıkı
adette gecıkme saglanabılmesı ıcın adete en az 5-6 gun kala ılaca baslanmalı ılac kullanıldıgı surece adet ertelenır ılac kullanımı bırakıldıktan bır kac gun sonra regl oluyor

Hmm, bilemedim, biraz daha arastirmam lazim. Cok tesekkür ederim bilgi verdigin icin :)

Regl geciktirici hap kullan bence sobra ertesi gün hapi kullanabilirsin böylece düzenli bi doğum kontrol hapina geçebilirsin en garantilisi. 21 günlükler cok iyi günün sasmiyo

Regl geciktirici hap kullan bence sobra ertesi gün hapi kullanabilirsin böylece düzenli bi doğum kontrol hapina geçebilirsin en garantilisi. 21 günlükler cok iyi günün sasmiyo
Asıl onlarda gün şaşıyor. 28 günlük olanda kutu bitti mi direkt yeni kutuya başlıyorsun. Ara ver bilmem ne yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…