Saç Uzatma Yöntemleri Dogum Kontrol Hapi ile Sac Uzatmak

naz-1216

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2015
13
2
28
Selam kizlar sizinle yeni denedigim bir yontemi paylasacagim. Saclarimin yavas uzamasindan sikayet ettigimde kuaforumun bana onerdigi bu yontem gercekten ise yariyor. Sampuana 10 adet hapi kirip yuzume ve vucuduma degmeyecek sekilde haftada bir iki sacimi yikiyorum simdilik cok hizli bir uzama var saclarimda. Fakat ellerime degdigi icin asiri killanma yapti.

Aranizda bu yontemi uygulayan varmi, yan etkilerini gordunuz mu?

Bende duydum uzattığını ama çevremde yapanıni görmedim ellerini poset eldivenler tak bari kötü olmuş tuylenmesi :/

Ben de yeni başladım bu yönteme. Acaba elleriniz ne kadar zamanda tüylendi? Ben daha 3 kere yıkadım ama bundan sonra eldiven takayım barii :/

Sonuçta hormon ilacı ve deri geçirgen bir yapı.. ayda 10cmde uzatsa ben cesaret edip deneyebileceğimi sanmıyorum. yinede bir doktor ve ya eczacıya danışmanızda fayda var almadan.

2, 3 günde bir yapılsa sıkıntı olur mu ki hafta bir iki az degil mı günlük kullanıma uygun degil demek oluyor o zaman

kıllanma derken hiç yokmuydu da birden çıktı yoksa sarı ince tüyleri güçlendirip kalınlaştırdımı

Sonuçta hormon ilacı ve deri geçirgen bir yapı.. ayda 10cmde uzatsa ben cesaret edip deneyebileceğimi sanmıyorum. yinede bir doktor ve ya eczacıya danışmanızda fayda var almadan.
eczacı bana tavsiye etmişti aslında ama dr yi bilmiyorum

mesajım gitmedi sanırım bir şey sorcam tüylenme demişsiniz tüylenme olmayan yerde tüy mü çıkardı yoksa ince sarı tüyleri güçlendirip kalınlaştırdımı

Bu saçmalıklara sonverin lütfen, sedece sarı tüy çıkarıyor o da hormonların dengesi bozulduğu için oluyor, aklınızı başınıza alın, ben soğuk sıkım saf yağlardan oluşan keratin dip bakım yağını kullanıyorum, çok da memnunum. aşırıya kaçmayın derim.

Dhk yi ben de uyguladım evet saçı uzatıyor normalden biraz daha hızlı. Ama daha etkili yöntemler var.. Kıl tüy olayına gelince yüze değse de değmese de tüylenme yapıyor biraz. Çünkü saç dibinden kana karışıyor. Ben kullandğım zamanlarda bir kutu bioblasa 15 tane ezmiştim suyla. Biraz yağ da karştrmştm iki ay kadar kullandm. Evet işe yaradı ama kıllanmadan öte bence en büyük sorun şu aşırı baş ağrısı yapıyor. Zaten şunu da belirteyim uygulayacaksanız şampuanı saçınızda 5 10 dk bekletin dümdüz yıkayıp çıkmak bir işe yaramıyor. Belirgin bi zarar gördüm diyemem üstelk tüylenme olayı kullanımı bırakınca normale dönüyor ama aman allahım mıcize diyecek bir etkisi olduğnu da söyleyemem. Bunun yerine daxsıpergro ve lavantayı öneriyorum. Hatta çok yeni bir başlık da açtm saç uzatmada son nokta diye. Sıef bu konuyu anlatmak için hesap açtm. Ordan bakablirsnz

ben sağlıkçı olarak doğum kontrol hapını şampuana katmayı hiç önermiyorum, evet uzama sağlarsınız ama iç dengenizi etkiler hormon yapısını saçınızın uzaması için değiştiricek misiniz yani? onun yerine biotin içeriği fazla olan yiyecekler tüketin

merhaba kızlar benim de saç uzama ile ilgili problemlerim vardı ve acayip bir şekilde saçlarım dökülüyordu instagramda gezinirken vusla kara sarımsak seti al diye bir sayfayı buldum kara sarımsak özlü ve şampuandan oluşan bir setmiş ilk defa duydum kara sarımsağı,sarımsağın faydalarını herkesin bildiği üzre bende biliyordum fakat bu kara sarımsak bildiğimiz sarımsaktan çok çok daha faydalıymış,bende sarımsağın faydalı olduğundan yola çıkarak bu ürünü denemeye karar verdim ve almaya karar verdim ve aldım ürünü saçlarımdaki dökülme son buldu ve gerçekten saçlarım gözle görülür bir uzunluk sağladı kesinlikle bu ürünü denemelisiniz kızlar inanın pişman olmuyacağınız bir ürün 1 aylık kullanım için 3 adet şampuan +3 adet serum ve maske gönderdiler önerilen paket 1 aylık set bu da 179 tl şuanda uygun fiyatları eğer sizlerde bu ürüne ulaşmak istiyorsanız @vuslakarasarımsaksetial instagram sayfasından ulaşabilirsiniz mutlaka girin bi bakın

merhaba kızlar benim de saç uzama ile ilgili problemlerim vardı ve acayip bir şekilde saçlarım dökülüyordu instagramda gezinirken vusla kara sarımsak seti al diye bir sayfayı buldum kara sarımsak özlü ve şampuandan oluşan bir setmiş ilk defa duydum kara sarımsağı,sarımsağın faydalarını herkesin bildiği üzre bende biliyordum fakat bu kara sarımsak bildiğimiz sarımsaktan çok çok daha faydalıymış,bende sarımsağın faydalı olduğundan yola çıkarak bu ürünü denemeye karar verdim ve almaya karar verdim ve aldım ürünü saçlarımdaki dökülme son buldu ve gerçekten saçlarım gözle görülür bir uzunluk sağladı kesinlikle bu ürünü denemelisiniz kızlar inanın pişman olmuyacağınız bir ürün 1 aylık kullanım için 3 adet şampuan +3 adet serum ve maske gönderdiler önerilen paket 1 aylık set bu da 179 tl şuanda uygun fiyatları eğer sizlerde bu ürüne ulaşmak istiyorsanız @vuslakarasarımsaksetial instagram sayfasından ulaşabilirsiniz mutlaka girin bi bakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…