Doğum Iznine Ayrilacak Yada Daha önce Ayrilan Hamişler Beni Aydinlatirmisiniz?

E

EU2

Ziyaretçi
--------------------------------------------------------------------------------merhabalar şeker hamişler.Yakında doğum iznine ayrılıcam .Son temmuz atamalarındaki 4-B kadrosundayım.Fakat doğum izni esnasında biz 4-B liolup ssk ya bağlı olanların maaşında kesinti oluyormuş doğru mu?.Oluyorsa bu kesinti çok oluyor mu:Ben sigorta ya bağlı çalışıyorum. Maaşım 800.acaba kesintiden sonra nekadar olur?
Bu konuda beni aydınlatırsanız çok sevinirim.Teşekürler.

Canim 4/3 ünü Lairsin Diye Biliyorum Ben şirketinizin Muhasebecisine Sor Istersen Canim 600 Kusur Olur Maaşin Muhtemelen

canım sen memur olunca durumun ne oluyor bilmiyorum ama ben direk özel sektörde çalışan ssklıyım...ssk mudurlugu ile görustum...sskya yatan brüt tutarın 2/3 unu maas olarak alıcaz 4 aylık izin süremiz boyunca...yani senin aldıgın maasla değil, sskya yatan şirketinin gösterdiği oranda maaş alacaksın...2/3 hesabına göre ben maaşımdan az maas almış olucam...ama ne yapalım kısmet artık

özel bir şirketteyim. personel müdürüme sordum. ssk maaşın 4/3 ü veriyor dedi. artık ne kadar alacaksak napalım mecburen alcaz.

kızlar ben şanslıyım aynı devam edecek maaşım hesabıma yatacak kocam çeker artık sskdan alacagımıda işyerime verecem kesintim falan olmayacak yani vermezse hem az hemde rapor sonu beklemek zor gerçi çogu yer veriyor

X