Doğum için dua :)

Buhayatbenim

Can parçam oğlum
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2012
3.180
3.464
kızlar 38+0 hamileyim ilk gebeligim minik bir erkek bekkiyoruz.bana doğumunun kolay olması oğluna sağlıkla.sihhetle kavusmam için dua eder misiniz bu mübarek gecede normal.doğumdan çok korkuyorum ama oğlum.için dayancam ..ALLAH dua eden herkesten RAZİ OLSUN BİNLERCE KEZ.

Yüce Rabbim darda koymasin inşallah

Rabbim en hayırlı bi şekilde sağlıklı hayırlı bir dogum ve Evlat nasip etsin amiiin.

Okudum. Allah çok kolay bir doğum nasip etsin sana. Bebeğini sağlıkla kucağına alırsın inşallah.

Rabbim saglikli ve kolay dogumlar nasip etsin. Sancilari hiic hissettirmsin. Sümmessebiile yesserah fe emetehu fe egberah ayetini oku bol bol bir de rabbi yessir ve lee tüassir rabbi temmim bil hayr duasini.

Rabbim saglikli ve kolay dogumlar nasip etsin. Sancilari hiic hissettirmsin. Sümmessebiile yesserah fe emetehu fe egberah ayetini oku bol bol bir de rabbi yessir ve lee tüassir rabbi temmim bil hayr duasini.

Ne iyi insanlarsiniz ALLAH razi olsun soylediginiz duaları ezberlicem Allahım sizinde ne muradiniz varsa versin insallahh

Estagfirullah Rabbim sizden de razi olsun , ben de evlat sahibi olmak icin cabaliyorum dualarinza talibim :)

Yüce Rabbim en yakin zamanda hayirlisiyla nasip eylesin inşallah canım...Allahım ummadigin anda seni mujdelesin .. dualar boşa değil elbet zamanı var ...güzel haberlerini alırız insalalhhh

Allah hayırlı, sağlıklı çok güzel bir Doğum ve lohusalık nasip etsin inşallah. Ben de hamileyim daha 33 haftadayım ama aynı korkular bende de var. Ama şöyle düşünmek lazım ki herkes doğuruyor değil mi? İçimizde kalacak değil, öyle ya da böyle çıkacak hayırlısıyla inşallah. Yeter ki sağlıklı olsunlar da.

Maşallah annesi sende azaltmışsinn şafağı Sağlıkla kucağına al inşallah.amin canım haklisin tabi Rabbim yardımcımız olsun insalalh

Maşallah annesi sende azaltmışsinn şafağı Sağlıkla kucağına al inşallah.amin canım haklisin tabi Rabbim yardımcımız olsun insalalh
Amin amin inşallah. Çok heyecanlısınız değil mi? Ben de çok heyecanlıyım ya Allahım sağlıcakla kucağımıza almamızı nasip etsin. Hayırlı evlat olsunlar bizler de hayırlı anne babalar.

Amin amin inşallah. Çok heyecanlısınız değil mi? Ben de çok heyecanlıyım ya Allahım sağlıcakla kucağımıza almamızı nasip etsin. Hayırlı evlat olsunlar bizler de hayırlı anne babalar.

Amin cnm aminHeyecanlı olmaz miyim herşey hazır onu bekliyoruz ... Yüce Rabbim bekleyen herkesi sağlıkla yavrusuna kavustursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…