Doğum hazırlığı (tecrübeli anneler 🌼)

Nogaa

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2024
519
486
Tecrübeli anneler , anne adayları , anne olmak isteyenler, olmak istemeyenler hepinize musmutlu günler diliyorum.
Benim kafamı karıştıran bir konu var , kıyafet yıkanıp ütülenmesi ne zaman yapılmalı? 7. ayda diyen var , 2 ayda o kıyafet yine kokar diye düşünüyorum takibe göre gitsek bir anda oluşan erken doğum hikayeleri var. Yani bu kıyafet yıkanıp ütülenmesi, hastane çantası hazırlanması gibi olaylar kaçıncı haftadan başlanıyor? Şimdiden teşekkürler

31. Haftadayım bu akşam yıkadıklarımı ütüledim ve nerdeyse ağlıcaktım oturduğum halde ayaklarım şişti kan ter içinde kaldım belim ağrıdı. Sonlara doğru her şey çok zorlaşıyor

Ben 8 aylık olduğum zaman kıyafetleri yıkayıp ütülemiştim. Çantamı da hazırlamıştım erken doğum olursa diye.

merhaba, hangi ayarda kaç derecede yıkamalıyız peki?

Temiz kıyafetler neden koksun ki? Devleti bilmiyorum ama özel hastaneler kendileri giydiriyor bebeği, ve çok kaliteli oluyor.

Biz 32de yıkayıp ütüledik, çantayı hazır ettik. Dün de hastane çantasını açıp tekrar ütüledim valiz içinde bebeğin kıyafetleri kırışmış azıcık, düzgün ütülememiş demesinler diye kokmuyor hiçbir şey aklın kalmasın o konuda da dolabı da hastane çantası da mis gibi kokuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…