Doğum haritası baktıranlar

Aslında olumsuz şeyleri yumuşatarak söylüyorlar ama söyleme tarzı mı size kaba geldi

ben gecen sene baktirmistim twitter uzerinden hala beklemedeyim,evlilik konusunda soyledigi cikti ama gerisi muallakta suanda..

Bu yasanacak naparsanız yapın gıbı konustu yanı suan olmazsa 9 yıl aralıklarında yasıcaksınız gıbı kesın konustu nenkadar yumusatmaya calıssada bahsettıgı seyde evlılık bu arada yanı ay cok moralımı bpzdu benım ya tavsıyem hıc baktırmamanız cokra fal baktırdım tum falcıların dedıgının aksını soyledı mesela ıkı uc konuda evlılık tayın ve cocuk konusunda cok zıt soyledı baktırdıgım falcıların 20 tanede 19 uda bu konularda aynısını soyledı hep mesela aman ınanmamak lazım zaten

merhaba nereden ulasabilirim zeynep hanima? fiyat olarak ne kadardi ayrica? tesekkurler

ben gecen sene baktirmistim twitter uzerinden hala beklemedeyim,evlilik konusunda soyledigi cikti ama gerisi muallakta suanda..
Bend etıldızname baktırmıstım ıkı yıl once gecen dınleyım dedım kadının dedıgı ay ay tutmus sok oldum ve fıyat olarakta uygundu hala yapmıyor ama galıba hesabına erısemedım

Ben kesin konuşmalara inanmıyorum açıkçası hep ihtimal bunlar geleceği Allah bilir siz içinizin ferah tutun hakkımızda hayırlısı olsun

Hesap adını hatırlıyor musunuz? Ben zeynepliastrolojiye baktırdım ama verdiği tarihlere henüz gelmedim o yüzden iyi kötü diyemiyorum yeni birine daha baktırmak istiyorum
twitterdan iletisime gecmistim numarasivvar su anda. zeynepliastrolojiyi bir arkadas daha onermisti baktim ama bana fiyat yuksek geldi maalesef su an o kadar butcem olmadigi icin deneyemiyorum

twitterdan iletisime gecmistim numarasivvar su anda. zeynepliastrolojiyi bir arkadas daha onermisti baktim ama bana fiyat yuksek geldi maalesef su an o kadar butcem olmadigi icin deneyemiyorum
Numarayı özelden verebilir misiniz? Şuan ben öneremiyorum söylediği tarihlere gelirsem tutarsa buraya yazarım. Kadın ücretsiz doğum saatimi de hesapladı aslında konuşunca paraya çok kıymet veren biri değil o açıdan iyi biri.

ben bayagi gezindim sayfasinda evet kesinlikle oyle durmuyor ama birazda butcemle alakali bu ay cok fazla para doktum fallara gelecek ay deneyebilirim ama senden donus alip

Keşke çok paramız olsada hepsini deneyebilsek ama neredeeeee
keske keskeeee nisanliyim benim icin onemli bir kac konu vardi,bende surekli enes beye baktiririm bana bir hafta sonrasina verdi randevuyu sirf baktirtmak icin beklemedim enes beyi uc dort kisiye baktirdim aslada memnun kalmadim bazen biz araniyoruz bunu farkettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…