doğum çatlaklarınız başladımı?

kajo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2008
322
5
28+5 deyim benim henüz bişeyy yokk :sm_cool:
sevinmek için erken biliomm ama en azından şimdiye kadar olmadı :teytey:

benimde şimdilik yok. İnşallah olmaz diyeceğim ama vücut tipimden dolayı çatlayacağıma eminim.

Benim sülalemde doğum yapmış bayanlarda yaşanmamasına rağmen benim çok erken oldu sanırım 4,5 aylıktım karnımın altında kedi patileriyle çizmiş gibi kırmızılk var.Alıştım artık takmıyorum kafama.

ay valla benimde 2 haftadır başladı kızlar. ama çoğu insanın son ay başlıyormuş çatlak. umarım sizin çıkmaz bizimde hiç ilerlemez. ama kırmızı çizgiler bebek doğduktan sonra çok kötü gözüküyormuş. ama bende alıştım canım. bebeğim için herşeye katlanırım valla.

25+1 deyim henuz catlak yok,ilk gebeligimde olmamisti umarim bundada olmaz.catlak kremleri ve bebe yagi birde acibadem sutu yada yagi tam olarak engellemesede biraz olsun ise yariyormus.
ben bebe yagi kullaniyorum

ben de banyo sonrası bebe yağı kullanıyorum şimdilik yakında badem yağıyla kakao yağını da kullanmaya başlıycam ama henüz karnım çok büyümediği için çatlakalar şimdilik yok ama 7. aydan sonra bekliyoz çatlamayı

kızlar benim görünürde bir çatlaklık yok ama çok feci kaşınıyo karnım.28+3 günlüğüm artık tabikide çatlayacak ama çok kötü görüntü olmasa barimm olursada olsun yeterki bebişlerimiz sağlıcakla gelsinde..

29+5 im son 1haftadır başladı çatlaklarım bebe yağı kullanıodum nemlendirici bide görünce şok oldum bianda çıktı çatlaklar 9kilo aldım biraz fazla o yüzden de olabilir. çok canım sıkıldı valla napcam bilmiom

bende henüz çatlak yok, 4. ydan bu yana her akşam kakao yağı kullanıyorum, inşalalh bundan sonra da olmaz, ama olursa da olsun ne yapalım :)

valla arkadaşlar bende de henüz yok ve inşallah olmaz.belki fazla karnım çıkmadı ve kilo almadın ondandır diyom ama...ya annemin hiç karnı çatlamamış ama halalarımın hep çatlak o yüzden korkuyom inşallah böyle devam eder olursa sa ne yapalım sağlık olsun...

Ne karnımda nede göğüslerimde herhangi bir şey yok ama gel gelelim kalça başlarım kırmızı çiziklerle doldu allahdan iç çamaşırı içine alacak boyuttalar şimdilik, tabi son ayları kestiremiyorum...

şimdilik bende de yok.kalçamda hamilelik öncesi biraz vardı zaten.ama karnımda başlamadı.sülalemde herkes çatır çatır çatlamış valla:çok üzgünüm:kesin bende de olacak:S3.aydan beri hergün düzenli olarak kakao yağı+bebe yağı+badem yağı kullanıyorum.duştan sonra pehlivan gibi dolaşıyorumÇok üzgünüm çoook bakalım 7 den sonra ne olcak

Aynen ya kakao yağı ve badem yağı iyi geliyo dediler her gece yağlanıp yüzleniyorum saatlerce ama bacaklarım fay hattı gibi, bi arkadaş bepanthen merhemin iyi geldiğini söyledi eşim almış bugün onu da denicem bakalım faydası olcakmı acaba?? karında genelde son ayda oluyomuş çatlaklar daha doğrusu yarıklar şuan için karın bölgem sağlam ama güvenmemek lazım

Arkadaşlar 3 gündür gece yatarken ve gün içerisinde olmak üzere 2 kez bepanthen kullandım sonuç şaşırtıcı çatlaklar kapanmadı tabiki bunu beklemiyorum ama kırmızılıklar gitti sanırım iyi geliyor yaşasınnnn

Arkadaşlar 3 gündür gece yatarken ve gün içerisinde olmak üzere 2 kez bepanthen kullandım sonuç şaşırtıcı çatlaklar kapanmadı tabiki bunu beklemiyorum ama kırmızılıklar gitti sanırım iyi geliyor yaşasınnnn

anaaaaa hakkat mii :1shok: bepanthane plus mu kullandın , göğüs uçları için de başlasak mı acaba, emzirirken yara filan olmasın diye

Hakkat diyom kıss, o kırmızılıklar gitti hatta okadar beterdiki benimkiler böyle yara gibi duruyodu bacaklarımın iki yanında şuan o kırmızılıklar yok sadece fay hatları duruyo bakalım kullanmaya devam edicem çatlaklarda artış olmazsa çaresi bulundu demektir heyoo heyooo
Bepanthem merhem epitelizan-sikatrizan yazıyo üstünde 2,5 yetale kocama ucuz gelmiş 3-5 tane almış sürebildiğin kadar sür dedi avuç avuç sürüyom:)

30.hafta çatlak yok.hiç bişey sürmedim çok kilo aldım karnım kocamaaaaan son ay çatlar mı ki ??? annemin hiç çatlamamaış halalarımında .... ay çatlamaz inşallah ...

benim eski çatlaklar tekrar görev başında ... henüz yeni birşeyler yok yani...

X