Doğum çantanız hazır mı, çantaya neler koydunuz arkadaşlar

E

EU2

Ziyaretçi
kızlar doğumlarımız yaklaştı.... peki çantalar hazır mı??? benim ki hazır değil açıkcası... neler koyacağımıda bilmiyorum... mesela zıbın kaç tane koydunuz, kendinize bebeğe iç çamaşırı kaç tane koydunuz v.b v.b.... çantasını hazırlayan arkadaşlar hangi eşyaları koydunuz ve kaçar tane koydunuz yazar mısınız lütfennn :1hug:

kızlar doğumlarımız yaklaştı.... peki çantalar hazır mı??? benim ki hazır değil açıkcası... neler koyacağımıda bilmiyorum... mesela zıbın kaç tane koydunuz, kendinize bebeğe iç çamaşırı kaç tane koydunuz v.b v.b.... çantasını hazırlayan arkadaşlar hangi eşyaları koydunuz ve kaçar tane koydunuz yazar mısınız lütfennn :1hug:

benim çantam hazır hatta az önce son rutüsleri yaptım. moralim bozuldu zaten gittikçe büyüyor benim çantambenneyaptımki 2 tane zıbın koydum kızıma ayrıca 2 normal battaniye ( hani şu penye olanlardan) birde kalın battaniye. 2 çorap 2 takım alt üst pijama 2 şapka 2 eldiven 1 patik ıslak mendil pişik önleyici krem 1 paket bebek bezi biberon emzik pudra patiksiz alt pijama patikli alt pijama sanırım kızım için bu kadar. kendim için bol kocamnnnn iç çamaşırı 2 gecelik 2 takım pijama ped hasta bezi 2 çorap terlik deodorand tarak diş fırçası ve macunu yelek kaşık bardak sütyen göğüs pedi peçete kolonya. Aklıma gelenler bunlar. zaten birazda abarttım galiba. hele hasta bezi çok canımı sıkıo. çantamda durmadan büyüyor. şafak 22 ve ben çok stres oldum. iyi yanı daha yeni başladı stresimbenneyaptımki

ya bence çok fazla eşya almaya gerek yok 3-4 takım alan arkadaşlar var onlarada saygı duyuorum tabi.benimkiler hazır ...
hastane çıkış seti içinde herşey oluyo zten penye battaniyesi dahil bide kalın battaniye aldım,üşümesin die altına fazladan ayaklı pijama, kurtarıcımız emzik :) mendil,bebek bezi ıslak mendili,kendim için pijama ve iç çamaşırı,ped.çorap. bu kadar.

Bebeğimin çantası hazır, içine; hastane çıkışı, bebek bezi, poposil, biberon, emzik, battaniye, bebe yastığı koydum. Belki hemen süt gelmez diye bebek mamasıda koyacağım.
Kendim için; hasta bezi, önden düğmeli gecelik, pijama, kırmızı taç :) , çorap, terlik, göğüs pedi koydum.
Aslında çok abartmak gerekli gereksiz herşeyi götürmek istemiyorum ama atladığım önemli bir eksiklik varsa lütfen sizde söyleyin.. Mutlaka götür dediğiniz, Unuttuğum bişiy var mı?

X