Doğum bebek

Hamilelik doğum bebek

• F

OY: 0 0,0%
  • G

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    0

gizemsuuu

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2024
9
1
28
Merhaba arkadaşlar 29 gündür doğum yapmışım meme ucum olmadığı için göğüs koruyucu kullanıyorum fakat bebeğim bazen emiyor bazen emiyor ben de elektrikli göğüs pompası ile göğsümü sağıyorum biberona koyup dolapta bekletip bebeğim acıktığı zaman sıcak suda biberonu bekletip veriyorum doğru mu yapıyorum acaba ve dün sağdığım sütü bugünkü sütle karıştırıp verebilir miyim bazen de asitli içecekler içiyorum baharatlı yiyecekler yiyorum süte geçiyor illaki bu durumlarda ne yapmam lazım

yediklerinize dikkat edin.
sağdığınız sütleri saatine göre ayırın. aksam sağdıklarınızı aksam, gündüz sağdıklarınızı gündüz verin bebeğe.
verme şekliniz doğru. buzu çözüldükten sonra kaynar olmayan sıcak suyun içerisinde bekletip verebilirsiniz bebeğinize

yediklerinize dikkat edin.
sağdığınız sütleri saatine göre ayırın. aksam sağdıklarınızı aksam, gündüz sağdıklarınızı gündüz verin bebeğe.
verme şekliniz doğru. buzu çözüldükten sonra kaynar olmayan sıcak suyun içerisinde bekletip verebilirsiniz bebeğinize
Ben sağdığım sütü saatine göre vermiyorum mesela düğün sağdığım sütü bu sabah bebeğim ağladı verdim öğlen saat 2 3civarı yine sağdım şuan dolaba koydum tekrar yine vericem yani saatine göre vermiyorum buzlupua eklemıyorum alt
Rafa ekliyorum

Ben sağdığım sütü saatine göre vermiyorum mesela düğün sağdığım sütü bu sabah bebeğim ağladı verdim öğlen saat 2 3civarı yine sağdım şuan dolaba koydum tekrar yine vericem yani saatine göre vermiyorum buzlupua eklemıyorum alt
Rafa ekliyorum
he kısa süreli bekletiyorsanız rafta bekletilebilir. ama saati önemli sütün. cünkü gündüz sağdığınız ile gece sağdığınız sütün içeriği aynı değil.

Bugün Sağdığım sütü gün içinde vermeliyim doğru mu Saat önemli mi değil mi
hayir hayir. mesela bu sabah sağdığınız sütü, yarın sabah vermelisiniz. yani sabah sağılan sütler sabah, aksam sağılan sütler aksam verilmeli bebeğe. aynı gün içinde vermenize gerek yok. sadece sabah-aksam farkı oluyor sütlerde. süt saklama poşetlerinin üzerinde de tarih saat yazar. aynı saatlerde vermeye calisin.

Anlamadım halen bugün sağdığım sütü şimdi vermek istiyorum verebilirim dimi öğlen sağdığım sütü

X