Bebek sağlığı- Sadece sağım ile besleme

Aynı durum kardeşimde de oldu ama o uğraşmadı sağımla , siz maaşallah vazgeçmemişsiniz. Bakalım bende deniyorum döndürmeyi eğer olamazsa umarım sizin kadar uzun süre başarılı olabilirim.
Gece sağımlarını atlamayın yoksa kesilir maalesef işe dönüncd gece kalkmalarım bitti sütüm gidiyor, 3 saatte 1 sagım yapın muhakkak

40 günlük bebeğim var 37. haftada sezaryen doğum yaptım göğüs uçlarımın çıkmaması nedeniyle hastanede hiç ilgilenmeyip silikon uç verdiler bende cahilliğimden bebek aç kalıyor diye hemen alıp emzirdim ilk 4 gün böyle geçti sonra kontrole gittiğimde zaten 2800 doğan kızımın kilosunun 2450 ye kadar düştüğünü, sarılık olduğunu öğrendim 1 gece hastanede kaldık ağlamaktan helak oldum doktor sütüm az diye mama takviyesine başladı zaten bebeğimin silikon olan her şeye zaafı var her türlü biberona emziğe bayılıyor asla yadırgamıyor başlarda silikon uçla emmeye de bayılıyordu ama biberondaki süt akışının farkına vardıkça silikonu da reddetmeye başladı biraz emiyor sonra süt gelmeyince basıyor çığlığı hal böyle olunca benim bir gıdım sütüm iyice azaldı mama veriyorum birde azda olsa sağdığım sütü veriyorum açıkçası en güzel zamanlarımızı da emzirme savaşı verip bebeğimle oturup ağlayarak geçirmek istemiyorum bir kullanıcı yorumu görmüştüm bu sitede “sadece emzirme ile bağ kurulmuyor ben aylarca çabaladım olmadı biberonu verince resmen teşekkür eder gibi bakıyordu yüzüme o yetiyordu” yazmıştı gerçekten de öyle kendimi de bebeğimi de yiyip bitirmek istemiyorum sağıp vermeye çalışacağım en azından bi 3-4 ay az da olsa mamaya ilaven anne sütü alsın bağışıklığı güçlensin istiyorum ama sütüm oldukça azaldı bebek emmeyince çoğaltabilir miyim bilmiyorum böyle bir süreçten geçenler varsa, bebeğini sadece sağarak besleyenleriniz varsa lütfen yardımcı olabilir mi? şimdiden teşekkür ederim
Merhabalar bende bebeğimi mama ve anne sütüyle besledim iki saatte bir her göğsünüzü 20 er dakika sağım yaparak ve bol su tüketerek bu şekilde ilerleyebilirsiniz Instagram da ilkim Büyükbostancı var mutlaka takip edin bence 1 yıldır bebeğini sağım yaparak besliyor

X