Doğru olanı mı yaptım sizce?

Birey olmayin biriyle beraber olmak istemezdim. Sizde olmayin. Insan kendi ayaklarin üzerinde durabilmeli. Bir adam "aile sirketinde" calisiyorsa anne baba laflarina baglidir/bagimlidir. Sunu da ekliyim: Biri 1 sene sizi disari yemege cikartamiyorsa o iliskiden hayir gelmez

Arkadaşlar beni biliyorsunuz konularımı.

Ailesi istemiyordu bahsetmiştim.Yöneticinin oğlu yaklaşık bir yıldır birlikteyiz sözde ama dışarda herhangi bir yemek v.s yok. Ailesinin onayını bekliyordu onların da bilgisi olsun istedi. Ama onlar karşı çıkmış. Alışma süresi gereklidir belki de dedi. Ta ki babası işyerine gelene kadar. Ayrı koltuklarda oturmamıza rağmen “Seni neden hep burada görüyorum dedi. Dikkat et zemin kaygan bir yerin incinebilir demişti. “Yani üstü kapalı oğlumdan uzak dur dedi. Babasının bu sert tavrına rağmen ses çıkarmadı ne diyebilirdi ki..Ama bn çok kırıldım hani orada diyemedi eve gitti sadece mesajla yarın konuşuruz aşkım iyi geceler deyip öpücük gönderdi..Bn bir şeyler yazdım sonra mavi tık gitti sanırım yazdıklarımın bi kısmı gitmedi .Şarjı bitmiş

Ertesi gün gece şarjım bitti diye msj atmış. Bn bir sürü şey yazıp dönüş yapmayınca silmiştim yazdıklarımı o da böyle bir msj atmıştı.Yani çok üzgün..

Bn konuşmuyorum. Sadece iş üzerine. O çok kötü görünüyor .. Göz teması bile kurmuyorum.Bayağı üzgün, farkındayım..

Biliyorum geri dönüşü yok.. Barışmak için demiyorum ama ciddi üzülüyorum bu duruma.

Sizin tavrınız nasıl olurdu? Yani bu konuyu konuşur muydunuz, yoksa benim gibi sessiz kalır mesafe koyar mıydınız?

Ben yanlış mı yapıyorum?

Bana öneriniz nedir ?
İtici hiç sevmediğim erkek tiplerinden. Böyle ezik ve kendini bile koruyamayan adamlarin bir zahmet totuslarini kaldırmayın bacım. Boşver sen kazandın emin ol. Kurtuldun yani

Eski konunuzu hatırladım ben. Ben dahil buradaki herkes size "o kişiden eş olmaz, o aile sizi istemez, kaza bela istese bile onlarla mutlu bur yaşam olmaz, bu laflar yenilip yutulmaz" tarzı şeyler söyleyip, sizin mutlu olmanız için iyi temennilerde bulunmuştuk.
Hala bir umudunuzun olması ya da o kişi için üzülüp en ufak bir "acaba?" hissetmeniz sadece size zarar verir. O kişiyi kafanızdan tamamen silip, başka iş bulur bulmaz oradan ayrılmalısınız.

Kendi acı tecrübeme dayanarak şunu söyleyeyim
Hayat birilerinin ikna olmasını beklemek için çok kısa. Bende eski sevgilimin annesini ikna etmesini (!) bekleyerek 1,5 sene kaybettim,kendime değer vermediğim için çok kızıyorum kendime. Muhtemelen sizi “patronun oğlunu kapaklayan uyanık kız” olarak görüyorlar yoksa neden hiçbir sebep yokken sizi istemesinler ki?
Ewet tam olarak öyle.. Yoksa bu kadar kin niye olsun.. Varlıklı bir
Birey olmayin biriyle beraber olmak istemezdim. Sizde olmayin. Insan kendi ayaklarin üzerinde durabilmeli. Bir adam "aile sirketinde" calisiyorsa anne baba laflarina baglidir/bagimlidir. Sunu da ekliyim: Biri 1 sene sizi disari yemege cikartamiyorsa o iliskiden hayir gelmez
O kadar haklısın ki...

Yakında nişan/ söz haberi alırsınız. Bana kalırsa böyle bir yerde çalışmayın bilmiyorum şartlarınız nasıldır ama başka bir iş bulmak sizin için çok daha iyi. Böyle saçma sapan bir tip için üzülmeyin. Ben onun üzüldüğünü de sanmıyorum. Bilmem kaç saat sonra şarjım bitti diye dönmüş. Telefonu kapatıp kim bilir ne yaptı. O kadar saat kim şarjsız kalıyor ki. Arabası da mi yok yani telefonu bağlamıyor mu arabaya? Ben bu yalana da zerre inanmadim. Atacaginiz mesajlardan korktu herhalde.

Şunu da eklemek istiyorum bir sonraki gün saat 14 civarı şarjım bitmişti diye yazmıştı. Her şeyi doğru bir şekilde yazmak istiyorum. Rolacak msjlarınız o yüzden bnm için önemli.

Sevgiler
Saat 2ye kadar uyumus diye dusundum. Gece naptiysa demekki. Cok onemsemis olsa geceden sarja takar yazardi. Yok yok bundan cacik olmaz gercekten..

Hiç üzülmeye çaba göstermeye çalışmayın değmez. Evlenseniz bile başınız çok ağrır. Çok istiyorsa adam uğraşsın sizin için yahu.

E hani bitirmiştin 🤨 öyle diyordun
Sanki döneceksin de vicdan rahatlatıyorsun gibi geliyor bana. Bitirmiş olsan konu açmaya bile vakit ayırmazdın. Exten next olmaz bunu bil.
Hakkında hayırlısı Ama çok da hayırlı durmuyor 😐 Kendine yazık etme

Eski konunu okumustum.Tepkin bana cok yerinde geldi.Üzülen adam babasiyla uygun bir dille konuşmaz miydi?Pasif bi adama benziyor

Arkadaşlar beni biliyorsunuz konularımı.

Ailesi istemiyordu bahsetmiştim.Yöneticinin oğlu yaklaşık bir yıldır birlikteyiz sözde ama dışarda herhangi bir yemek v.s yok. Ailesinin onayını bekliyordu onların da bilgisi olsun istedi. Ama onlar karşı çıkmış. Alışma süresi gereklidir belki de dedi. Ta ki babası işyerine gelene kadar. Ayrı koltuklarda oturmamıza rağmen “Seni neden hep burada görüyorum dedi. Dikkat et zemin kaygan bir yerin incinebilir demişti. “Yani üstü kapalı oğlumdan uzak dur dedi. Babasının bu sert tavrına rağmen ses çıkarmadı ne diyebilirdi ki..Ama bn çok kırıldım hani orada diyemedi eve gitti sadece mesajla yarın konuşuruz aşkım iyi geceler deyip öpücük gönderdi..Bn bir şeyler yazdım sonra mavi tık gitti sanırım yazdıklarımın bi kısmı gitmedi .Şarjı bitmiş

Ertesi gün gece şarjım bitti diye msj atmış. Bn bir sürü şey yazıp dönüş yapmayınca silmiştim yazdıklarımı o da böyle bir msj atmıştı.Yani çok üzgün..

Bn konuşmuyorum. Sadece iş üzerine. O çok kötü görünüyor .. Göz teması bile kurmuyorum.Bayağı üzgün, farkındayım..

Biliyorum geri dönüşü yok.. Barışmak için demiyorum ama ciddi üzülüyorum bu duruma.

Sizin tavrınız nasıl olurdu? Yani bu konuyu konuşur muydunuz, yoksa benim gibi sessiz kalır mesafe koyar mıydınız?

Ben yanlış mı yapıyorum?

Bana öneriniz nedir ?
Daha önce sorduğunuzda da istemiyorlardı zaten devamını getirmeniz saçma hala buna rağmen evlenmek için ısrar ederseniz ileri de doğacak sıkıntılara şikayet etme hakkınız olmaz. Haklı olamayacaksınız hiçbir zaman çünkü erkek arkadaşınızda sizi savunup koruyan biri değil. Mutsuz olacağınız garanti ama hala umutlandığınız kısmı anlayamadım? Bu kadar mı aşıksınız

Onu bn de kaç kez dedim kendisine . Ailesine bahsetmiştim benim hissettiğim onu yemeğe çıkarırsan işine son veririm demiş olabilme ihtimalleri belki bu yüzden..

Çünkü annesi de beni görünce yüzünü ekşitip yokmuşum gibi davranıyordu. Bunun bana yansıttığı şu onların da onayı olsun onları onayı olmadan yemeğe çıkmanın da anlamı yok demesi.

Ne bilim arkadaşım . Bir an haline üzüldüm ama yazılanlar iyş geliyor güç alıyorum kendimi geri çekiyorum :KK43:
Yemek ne yahu
Bi kahve içimlik de mi çıkamadınız ben anlamadım 😕😟
Bi bayram yılbaşı arefesinde vitrin de mi bakmadınız sokakta gezmediniz
Ve sen hala bekliyorsun
Kusura bakma da Daha da çok bekleyeceğe benziyorsun 😑

Yakında nişan/ söz haberi alırsınız. Bana kalırsa böyle bir yerde çalışmayın bilmiyorum şartlarınız nasıldır ama başka bir iş bulmak sizin için çok daha iyi. Böyle saçma sapan bir tip için üzülmeyin. Ben onun üzüldüğünü de sanmıyorum. Bilmem kaç saat sonra şarjım bitti diye dönmüş. Telefonu kapatıp kim bilir ne yaptı. O kadar saat kim şarjsız kalıyor ki. Arabası da mi yok yani telefonu bağlamıyor mu arabaya? Ben bu yalana da zerre inanmadim. Atacaginiz mesajlardan korktu herhalde
Eski konunu okumustum.Tepkin bana cok yerinde geldi.Üzülen adam babasiyla uygun bir dille konuşmaz miydi?Pasif bi adama benziyor
Konuşurdu canım.. çok haklısın..

Daha önce sorduğunuzda da istemiyorlardı zaten devamını getirmeniz saçma hala buna rağmen evlenmek için ısrar ederseniz ileri de doğacak sıkıntılara şikayet etme hakkınız olmaz. Haklı olamayacaksınız hiçbir zaman çünkü erkek arkadaşınızda sizi savunup koruyan biri değil. Mutsuz olacağınız garanti ama hala umutlandığınız kısmı anlayamadım? Bu kadar mı aşıksınız
Değilim canm. Sadece gözümün önünde olduğu için üzülüyorum. İnşallah iş bulunca ayrılacağım.

Yemek ne yahu
Bi kahve içimlik de mi çıkamadınız ben anlamadım 😕😟
Bi bayram yılbaşı arefesinde vitrin de mi bakmadınız sokakta gezmediniz
Ve sen hala bekliyorsun
Kusura bakma da Daha da çok bekleyeceğe benziyorsun 😑
Hiçbirini yapmadık arkadaşım....Çok hakkısın

Sizi neden istemiyorlar?önce onu ogrenin

Yakında nişan/ söz haberi alırsınız. Bana kalırsa böyle bir yerde çalışmayın bilmiyorum şartlarınız nasıldır ama başka bir iş bulmak sizin için çok daha iyi. Böyle saçma sapan bir tip için üzülmeyin. Ben onun üzüldüğünü de sanmıyorum. Bilmem kaç saat sonra şarjım bitti diye dönmüş. Telefonu kapatıp kim bilir ne yaptı. O kadar saat kim şarjsız kalıyor ki. Arabası da mi yok yani telefonu bağlamıyor mu arabaya? Ben bu yalana da zerre inanmadim. Atacaginiz mesajlardan korktu herhalde.
Gece mesaisiydim. 12-1 arası babası geldi.Eve gittiğinde yazmış sonra bn cvp verince mavi tık olmadı bir bölümü bn de yazdıklarımı sildim. Sonra ertesi gün öğleden sonra 14 de şarjım gece bitmişti diye yazmış. bnm o gün vardiya 16-24 dü bn işyerinde değildim . Saat 14 de onu yazmış bn cvp vermedim. 2 gün boyunca ne whatsap a ne instagrama girmedi bu.

Öyle arkadaşım. İşin özü ÇOK PASİF.

X