Doğru mu yaptım ??

hazalee98

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2018
1.227
1.040
26
Eski konumu hatırlayanlar vardır belki ;

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/kalbim-aciyor.1076130/

Bana mesaj attı aklında olduğumu özlediğimi filan söyledi, ozleyip ozlemedigimi aklına gelip gelmediğimi sordu bende hiçbirine olumlu cevaplar vermedim..bundan sonra istediğin gibi devam et, birbirimizi takip de etmeyelim böylelikle görmemiş oluruz dedim..yani onu istediği kişiyi takip etmesi konusunda serbest bıraktım..

Eski konunuzu okudum. Çpcuk çok rahat siz de oyle rahat bir yapıniz yok. Görüşmeyin derim. Çünkü anladığım kadarıyla yapilar çok farklı mutsuz olursunuz.
Benim şu olay daha yeni başıma geliyor; bir çocukla bulustum. 1 senedir tanişıyoruz askerden gelince görüşmek istediğini söyledi. İlk buluşmada o anlamda fazla yakın davrandı ben mesafe kodum. Ve açilca askerden yeni geldiğini cinsel açlık yaşadığıni ama benim doğru insan olmadığimı söyledim. Çünkü ben ortada ciddiyet olmadan yakın temasa karşı biriyimdir. Daha da görüşmedim. Çünkü bu tür adamlar bizim gibilere terstir mutlu olamayız...

Kızım ne diye cevap veriyorsunki ben onu anlamadım. Adam mide bulandırıcı ve de aç. Tövbe est. ramazan ramazan

Evet ben tamamen farklı birisiyim ona göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…