doğmamış bebeğime

Amin... Arkadaşlar Bende Sizin Gibi Neler Hayal Ediyordum Ah Bir Hamile Kalsam Ya Derdim Bi Hamile Kaldiğimi Bilebilsem Neler Vermezdimki Malesef Arkadaşlar Herşey Bununla Bitmiyormuş..... Herşey Ne Kadar Güzeldi Ilk Tüp Bebek Denem Tutmuştu Anneliğe Bir Okadar Yaklaşmiştim Bu Bir Mucizeydi Bi Kizim Bi Oğlum Olacakti Bir Kadin Ne Isteyebilirki Allah'tan Duygunun En Güzelini Yaşadim..... Oda Bile Hazirladik O Heyecanla Kizimz Pembe Oğluma Mavi Oyun Parki Yatak Bordürlerini Yaptik Puset Ve Bebek Arabasi Bunlar Sadece Bir Kaçi........ Malesef 21 De Oğlumu 23 Dekizimi Erken Doğumla Kaybederek Sevincimiz Kursağimizda Kaldi... Demek Istediğim Arkadaşlar Allah Hayirliysa Sağlikli Doğacaklarsa Karnimiza Bebişimiz Olmasini Nasip Etsin.. Inaniyorumki Buda Bir Sinamaydi... Hayat Bizim Için Sinav Isyan Etmeyeceğiz.. şükürler Olsun... Allah'm Bizede Sağlikli Geçireceğimiz Gebelikler Nasip Et (amin)

Rabbim sana hayırlı evlatlar nasip etsin çok zor bir sınavdan geçmişsin ve isyan etmemişsin inşallah annelik duygusunu tekrar yaşarsın ve bebeğinle uzuuuun bir ömrü paylaşırsın.

belenay ya çok duygulandım inşallah rabbim en kısa zamanda sana o güzel duyguları tattırır. rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın. bende bu ay çok ümitlendim 6 gün adetim geçikti diye ama bugün adet oldum. ve şuan çok üzgünüm yine boş yere ümitler. eşimde bir haftadır gözleri parlıyordu şimdi ona akşam nasıl diyeceğim bu ayda yok diye... kendimden çok onun ümitlerinin kırılmasına üzülüyorum... dilerim yüce rabbim herkezin yüzünü güldürür.

merhaba...ben de yazınızı okudum,duygulandım...
işte imtihanlar çeşit çeşit...bu da gerçekten zor bir sınav...
bugün yakın bir tanıdığımız bize geldi... 7 yıllık evliydi ve çocuğu olmuyordu,ilk tüp bebek denemesi negatif çıkmıştı... olma şansı çok çok düşüktü ama sonraki tüp bebek denemesinde tuttu. şu anda Allah bağışlasın 7 aylık bir kızı var...

Rabbim herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah...
bundan sonra ben de dua edicem sizler ve tüm isteyenler için...

X