doğmamış bebeğime

belenay canım morelini iyi tut bol bol dua edelim benimde yaşadıklarım çok ağır şeyler ama hayırlısı diyelim kendine iyi bak

insallah o meleklerın cennet kokusunu duymayı Allah ım bızede nasıp etsın.hergece basımı yastıga koydugumda hamıle olsam eşime aileme bu haberı nasıl verırdım dıye düşünerek uyuya kalıyorum.hayırlısı ne zamansa o zaman gel bebegim....

sanırım hepimiz aynı şeyleri düşünüyoruz.Umarım her nerdeyseler bir an önce gelirler..

sen daha hayatıma girmeden hayatım değişti seni görmesemde bilmesemde bütün dünyam sen oldun seninle yatıp seninle kalkıyorum hep bu ay gelecek diyorum bekliyorum ama gelmiyorsun olsun biliyorum zamanını bekliyorsun sen geleceksin diye pasta börek yapmadım belki ama sen gelesin diye acı çektim denemediğim yol kalmadı küsmüsün bana ondanmı gelmiyorsun sen gelesin diye dualar ediyorum hayaller kuruyorum gelince hayatımız nasıl olacak diye miniciğim bebeğim hayırlısıyla gel artık bekletme anneni seni çoooooook özledim biriciğim:emir_bebek::çok üzgünüm:senağlama:emir_bebek:

belenaycım seni çok tebrik edrim valla resmen hislerimize tercüman olmuşsun canım yaa:1hug: ne çok istiyor ve nasıl bi umutla bekliyoz bu bebişleri biz böyle:uhm:
bense tam kavuştun işte geliyo annesinin kuzusu derken... bıraktı kuzucum benisenağlama
ama olsun ben şimdi dahaaaaa büyük bi umutla bekliyorm a.s
ve biliyorumki er yada geç biz kavuşucaz kuzucuklarımıza
VUSLAT YAKINDIR ARKADAŞLAR UMUDUNUZU YİTİRMEYİN...a.s.

canlarım umudumuz olmasa zaten yaşayamayız değilmi umut edeceğiz gelecekler bir gün tatlı meleklerimiz ve biz onlara pasta börekte yapacağız inşallah rabbim hyırlısını nasip etsin

canlarim benim ya yazdiklarinizi okuyunca cok duygulandim Allah im sizlere de en kisa zamanda nasip etsin isnallah anne olmayi...umudu yitirmeyin skain insallah brigun gelcek sizin hamile haberinize de sevincegiz ben buna inaniyorum gun dogmadan neler dogar demisler....Allah im dualrinizi kabul etsin insallah hayalleriniz gercek olsun...

selam belenaycim. Bende cok duygulandim okuyunca yeni okudum sanirim. daha once okumusmuydum hatirlamiyorum. Bende cok duygusal bi gun geciriyorum bugun. Bende cok ozledim bebisimi daha kavusmadan :KK43:(((((((((((((((((((( Bugun hep kucucuk eller ayaklar geldi gozumun onune. off dedim benimde olsa benim yavrum bu desem kimselere vermesem beraber sarilsak uyusak, beraber uykusuz kalsak :KK43:(((((((((((

selam belenaycim. Bende cok duygulandim okuyunca yeni okudum sanirim. daha once okumusmuydum hatirlamiyorum. Bende cok duygusal bi gun geciriyorum bugun. Bende cok ozledim bebisimi daha kavusmadan :KK43:(((((((((((((((((((( Bugun hep kucucuk eller ayaklar geldi gozumun onune. off dedim benimde olsa benim yavrum bu desem kimselere vermesem beraber sarilsak uyusak, beraber uykusuz kalsak :KK43:(((((((((((
olacak canım olacak hemşehrim hiç üzülme arasıra duygusallaşsakda umutsuzluğa kapılsakda bir gün olacak inşallah rabbim yeterki hayırlısını nasip etsina.s.

Canım öyle güzel yazmışsın ki insanın okurken tüyleri diken diken oluyor. İnşaallah çok kısa zaman sonra bize bebişinin müjdesini vereceksin buna inanıyorum.

Canım öyle güzel yazmışsın ki insanın okurken tüyleri diken diken oluyor. İnşaallah çok kısa zaman sonra bize bebişinin müjdesini vereceksin buna inanıyorum.
canım arkadaşım sağol inşallah hepimiz birgün anne olacağız umudumuz bu rabbim seninde güzel yüreğin hürmetine sana bir bebek nasip etsin hayırlı ve sağlıklı şöööylee tombişmi tombiş şirinmi şirin akıllımı akıllı olsun inşallahhhhhhhŞeniz

Belenaycim Beni çok üzdün Canim Içim Burkuldu Yazdiklarin çok Güzel şeyler Dedigin Gibi Allaha Siginmaktan Baska Bişey Yapamayiz Canim.inş.inş.inş.allahim Sana Tez Zamanda Diledigin Kadar çocuk Nasip Etsin Ne Dileklerin Ne Dualarin Varsa Inş.kabul Olur.kendine Iyi Bak Allaha Emanet Ol Canim.

belenaycım allahım inş.dualarını kabul eder.rabbim isteyen herkese nasip etsin cnm merak ettim neden olmuyo rahatsızlığın nedir??

belenaycım allahım inş.dualarını kabul eder.rabbim isteyen herkese nasip etsin cnm merak ettim neden olmuyo rahatsızlığın nedir??
hiç bir rahatsızlığım yok eşiminde sadece biraz kilom var doktor onun etken olmadığını söyledi nasip işte :uhm:

Tüm dualarım benim gibi bebek isteyen geleceğin annelerine ve anne adaylarına rabbim sağ salim meleklerimize kavuştursun bizi inşallah.

bütün dualarım sizinle arkadaşlar nerde arayıpta bulamayan varsa allahım hepsıne hayırlı saglıklı sihhatli evlat nasıp etsın allahım gönlünüze göre versın

Amin... Arkadaşlar Bende Sizin Gibi Neler Hayal Ediyordum Ah Bir Hamile Kalsam Ya Derdim Bi Hamile Kaldiğimi Bilebilsem Neler Vermezdimki Malesef Arkadaşlar Herşey Bununla Bitmiyormuş..... Herşey Ne Kadar Güzeldi Ilk Tüp Bebek Denem Tutmuştu Anneliğe Bir Okadar Yaklaşmiştim Bu Bir Mucizeydi Bi Kizim Bi Oğlum Olacakti Bir Kadin Ne Isteyebilirki Allah'tan Duygunun En Güzelini Yaşadim..... Oda Bile Hazirladik O Heyecanla Kizimz Pembe Oğluma Mavi Oyun Parki Yatak Bordürlerini Yaptik Puset Ve Bebek Arabasi Bunlar Sadece Bir Kaçi........ Malesef 21 De Oğlumu 23 Dekizimi Erken Doğumla Kaybederek Sevincimiz Kursağimizda Kaldi... Demek Istediğim Arkadaşlar Allah Hayirliysa Sağlikli Doğacaklarsa Karnimiza Bebişimiz Olmasini Nasip Etsin.. Inaniyorumki Buda Bir Sinamaydi... Hayat Bizim Için Sinav Isyan Etmeyeceğiz.. şükürler Olsun... Allah'm Bizede Sağlikli Geçireceğimiz Gebelikler Nasip Et (amin)

ÇOK DUYGULANDIM YAZDIKLARINA ARKADAŞIMsenağlamasenağlamasenağlama
BENİM DUYGULARIMADA TERCÜMAN OLMUŞŞUN.:a015:

bir kadının en zor imtihanı bu olsa gerek bir can bir evlat bir kadın neler vermezki canından bir parça için nelere katlanmazki işte annelik duydusu bu olsa gerek rabbim tüm isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin

RABBİM HAYIRLISINI NASİP ET SABRIMIZI DENERKEN İSYAN ETTİRME BİZİM İÇİN EN HAYIRLI OLANI NASİP ET

X