doğmamış bebeğime

belenay

Guru
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2007
5.340
137
sen daha hayatıma girmeden hayatım değişti seni görmesemde bilmesemde bütün dünyam sen oldun seninle yatıp seninle kalkıyorum hep bu ay gelecek diyorum bekliyorum ama gelmiyorsun olsun biliyorum zamanını bekliyorsun sen geleceksin diye pasta börek yapmadım belki ama sen gelesin diye acı çektim denemediğim yol kalmadı küsmüsün bana ondanmı gelmiyorsun sen gelesin diye dualar ediyorum hayaller kuruyorum gelince hayatımız nasıl olacak diye miniciğim bebeğim hayırlısıyla gel artık bekletme anneni seni çoooooook özledim biriciğim:emir_bebek::çok üzgünüm:senağlama:emir_bebek:

Duaların kabul, hayallerin gerçek olur inşallah:teselli:

Her dakika BEBEĞİMİN olacağını öğrendiğimde sevinçten nasıl çılgına döneceğimi hayal ediyorum.O güzel günü görebilecek miyim acaba?Umarım isteyen herkes bu duyguyu en yakın zamanda yaşar. Gelecekse beklenen beklemeye değer.

benim kurduğum hayalleri bir duysan hamile olduğumda vereceğim haberi her seferinde farklı düşünüyorum o anı görebilecekmiyim bilmem nasip rabbim neyi nasip ederse onu yaşarız
Allahım sen bebek sahibi olmak isteyipte olamayan bütün kadınlara hayırlı sağlıklı güzel bebişler nasip et bizlerinde kucağını boş bırakma o duyguyu hayırlısıyla bizlerede tatmayı nasip et kadınlar kulübünde hamile arkadaşlarımız bunları bizimle nasıl paylaştıysa ben hamileyim dediyse bizlerinde bu güzel haberi onlarla paylaşmamızı nasip et amiiiiiiin dua edein arkadaşlar dua edelim rabbim herşeyi gören ve bilendir allahım minik minik meleklerden bizede gönder hayırlı ve sağlıklı bir şekilde amiiiiiiiiiiiiiiiin:emir_bebek::emir_bebek:

belenay ve sılam80 yazdıklarınız beni o kadar duygulandırdı ki anlatamam. sizin için dua ettim. inşallah yüce rabbim tez zamanda size bu mutluluğu yaşatır. bende bir bebeğim olmasını herşeyden çok isterdim. ama ben evli bile değilim. bir de bu yönden bakın. belki içinizi rahatlatır. en azından siz gönlünüzü verebileceğiniz biriyle hayatınızı birleştirmişsiniz. şimdi de sıra bebekte inşallah. en kısa zamanda mutlu haberlerinizi almak dileğiyle:emir_bebek:

belenay ve sılam80 yazdıklarınız beni o kadar duygulandırdı ki anlatamam. sizin için dua ettim. inşallah yüce rabbim tez zamanda size bu mutluluğu yaşatır. bende bir bebeğim olmasını herşeyden çok isterdim. ama ben evli bile değilim. bir de bu yönden bakın. belki içinizi rahatlatır. en azından siz gönlünüzü verebileceğiniz biriyle hayatınızı birleştirmişsiniz. şimdi de sıra bebekte inşallah. en kısa zamanda mutlu haberlerinizi almak dileğiyle:emir_bebek:

canım benim sağol umarım sende gönünün prensini bulur ve mytlu olursun allaha şükür eşimle çok mutluyum onu çok seviyorum birde rabbim hayırlı bir şekilde evlat sahibi yaparsa daha mutlu oluruz öyle birşeyki bu anlatamam bekarken hastalanmak için dua ederdim düzen bozulmasın diye şimdi hastalanmamak için dua ediyorum tuhaf ama inan bebek evin neşesi kardeşimin kızı var 1 yaşında evin içi nasıl cıvıl cıvıl eşim önceden pek önemsemezdi oda artık istiyor yeğenimi nasıl seviyor daha önce onu hiç böyle görmemiştim neyse umarım sen evlenir ve istedğiğn zaman hamile kalırsın canıma.s.

sen daha hayatıma girmeden hayatım değişti seni görmesemde bilmesemde bütün dünyam sen oldun seninle yatıp seninle kalkıyorum hep bu ay gelecek diyorum bekliyorum ama gelmiyorsun olsun biliyorum zamanını bekliyorsun sen geleceksin diye pasta börek yapmadım belki ama sen gelesin diye acı çektim denemediğim yol kalmadı küsmüsün bana ondanmı gelmiyorsun sen gelesin diye dualar ediyorum hayaller kuruyorum gelince hayatımız nasıl olacak diye miniciğim bebeğim hayırlısıyla gel artık bekletme anneni seni çoooooook özledim biriciğim:emir_bebek::çok üzgünüm:senağlama:emir_bebek:

seni çok iii anlıyor duygularını paylaşıyorum... bende bebek istiyorum... benim meleğimde zamanını bekliyo...biliyorum ... dr. her ne kadar artık anne olamazsın gebelik şansın %4 ün altında tüp bebek te bile %8 in altında desede ben ümüdimi yitirmiyorum bebeğimi bekliyor onu çok seviyorum....senağlama

seni çok iii anlıyor duygularını paylaşıyorum... bende bebek istiyorum... benim meleğimde zamanını bekliyo...biliyorum ... dr. her ne kadar artık anne olamazsın gebelik şansın %4 ün altında tüp bebek te bile %8 in altında desede ben ümüdimi yitirmiyorum bebeğimi bekliyor onu çok seviyorum....senağlama

nefes aldığımız her zaman bir şansımız var arkadaşım rabbim büyük bizede hayırlısıyla güzel minik melekler gönderecek inşallah .Bende hiç problem yok ama benimde olmuyor üstelik doktor olmaz demedi ama olmuyor herhalde zaman var canım bize meleklerimizi gönderecek olan rabbim öyleyse olmazı olduran rabbim bunuda olduru verir önemli olan hayırlısını dilemek hem biliyormusun insan acı ve sıkıntı çektikçe bazı şeyleri kıymetini daha iyi anlıyor rabbim sana bana ve bizim gibi melek bekleyenlere en kısa zamanda hatırlı ve sağlıklı bebişler nasip etsinn amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin:teselli:a.s.

nefes aldığımız her zaman bir şansımız var arkadaşım rabbim büyük bizede hayırlısıyla güzel minik melekler gönderecek inşallah .Bende hiç problem yok ama benimde olmuyor üstelik doktor olmaz demedi ama olmuyor herhalde zaman var canım bize meleklerimizi gönderecek olan rabbim öyleyse olmazı olduran rabbim bunuda olduru verir önemli olan hayırlısını dilemek hem biliyormusun insan acı ve sıkıntı çektikçe bazı şeyleri kıymetini daha iyi anlıyor rabbim sana bana ve bizim gibi melek bekleyenlere en kısa zamanda hatırlı ve sağlıklı bebişler nasip etsinn amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin:teselli:a.s.
amiiiin inşallah yürekten gönülden diliyorum... ve sabırla bekliyorum.. hayırlısıyla işallah....senağlama

inşallah rabbim tez zamanda sizlere bu mutluluğu yaşatır kızlar. canı gönülden diliyorum bunu. sabırlı olun ve ümidinizi kaybetmeyin bence

kızlar sağolun inan insan burada çok rahatlıyor seni anlayan birilerinin olması ne güzel umut fakirin ekmeği napalım umut edicez rabbim büyüktür

cok üzüdümsenin sorunun ne hümrem bilgilendirirmisin

okadar güzel yazmışsınızkı elinize sağlık aynı hısleri yaşıyorum duygularımı ifade etmişiniz valla.inşallah isteyen herkesın bıran önce bebışı olur.

cok üzüdümsenin sorunun ne hümrem bilgilendirirmisin

ben 36 yaşındayım fsh 16.21 çık tı. buda erken menapoz anlamına geliyomuş. yıkıldım tabi... ama nedense bu ay pek bi umutluyum.mucizeler allahtan değilmi? ben yürekten istiyor dualarımla destekliyorum. ama takdir rabbimin... inşallah benide mucizeleriyle güldürür.....bu arada. dr. tedavisinide sürdürüyorum.fsh yüksek olunca yumurta gelişmiyomuş ve bebek için durum imkansızlaşıyor. tedavi 1 yıldır sürüyor ama dediğim gibi hiç bu kadar ümitsenağlama içimi kaplamamıştı. hayırlısı bakalım ay sonunda belli olcak....

ben 36 yaşındayım fsh 16.21 çık tı. buda erken menapoz anlamına geliyomuş. yıkıldım tabi... ama nedense bu ay pek bi umutluyum.mucizeler allahtan değilmi? ben yürekten istiyor dualarımla destekliyorum. ama takdir rabbimin... inşallah benide mucizeleriyle güldürür.....bu arada. dr. tedavisinide sürdürüyorum.fsh yüksek olunca yumurta gelişmiyomuş ve bebek için durum imkansızlaşıyor. tedavi 1 yıldır sürüyor ama dediğim gibi hiç bu kadar ümitsenağlama içimi kaplamamıştı. hayırlısı bakalım ay sonunda belli olcak....

benimde her ay düzenli bir adetim yok bazen iki ayda bir oluyor,birde rahim duvari kalinlasmiyor yeterince 4 sefer tüpbebek denedim donurulmusla 4.sefer hamile kaldim ama bebegimi 3 aylikken kaybettim acaba bu sorunlara ben anne olabilecekmiyim bana birsey söyle.umudum kalmadi artik

en azindan hürrem senin bir cocugun var degillmi onun icin bence cok sanslisin eger yanlis hatirlamiyorsam

yaaa arkadaşım inan beni ağlattın yaa,yaramı deştin yazını okudum çok güzel mektup yazmışsın bebeğine ve bende beğemi kaybettim çok zor yaa beklemek ,benimde kızım olacaktı şu dünyada tek isteğim anne olmak ve herkeze nasip etsin allahım

yaaa arkadaşım inan beni ağlattın yaa,yaramı deştin yazını okudum çok güzel mektup yazmışsın bebeğine ve bende beğemi kaybettim çok zor yaa beklemek ,benimde kızım olacaktı şu dünyada tek isteğim anne olmak ve herkeze nasip etsin allahım

birbebeğim olsun diye neleri feda etmezdim bazen coşuyorum niye anne değilim diyorum üzülüyorum bazende hayırlısı bu belkide diyorum ama inan bir bebek kokusu bebeğimin kokusunu duymak hissetmek istiyorum onu öyle özlüyorumki anlatamam annelikte böyle birşey herhalde daha gelmeden onu hissetmek birde gelse düşünsene ne muhteşem bir şey olur rabbimden diliyorum hepimize hayırlı sağlıklı bebekler nasip etsin kimi hemen anneliği tadarken bizede sabır düştü canım ama inanıyorum rabbim hiç birimizin kucağını boş bırakmaz tabiki hayırlı ve sağlıklı bir şekilde seninde imtahanın ağırmış rabbim birini aldı inşallah bir tane daha verir amina.s.

belanay canım bilmiyorum durumumuz ne olacak bugün bir dr.konfernas verdi burada bende katıldım ve bana güzel şeyler söyledi bakalım ne olacak dediğin gibi biraz sabır be güzelim kaç senelik evlisin ve bende aynı senin gibi düşünüyorum ben beğime hazırlık bile yapmıştım ama olmadı işte allahım dualarımızı kabul eder inşallah

belanay canım bilmiyorum durumumuz ne olacak bugün bir dr.konfernas verdi burada bende katıldım ve bana güzel şeyler söyledi bakalım ne olacak dediğin gibi biraz sabır be güzelim kaç senelik evlisin ve bende aynı senin gibi düşünüyorum ben beğime hazırlık bile yapmıştım ama olmadı işte allahım dualarımızı kabul eder inşallah

canım ben 2 yıllık evliyim belki şimdi daha çok yenisin diyeceksin ama yaşım aldı başını gidiyor işte bu yüzden korkuyorum yaş ilerledikçe hamile kalmak zorlaşıyor ya ama allah çok büyük ümidimizi kesmemek lazım sabır sabır sabırfisfisfis ben kendi kendime söz verdim hele hayırlısıyla hamile kalayım doğuma bir hafta kalana kadar hiç bir şey almıcam tabi dayanabilirsem kısmet

X