Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Doğal Yöntemlerle Göğsü Büyüyen Arkadaşlar Buraya

FisneliBrowni

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2012
47
0
Topiclerde okadr çok tarifler varki bunlardan birini bnde denemiştim 3 sene önce (yaş 19 ken ) sabırla 1.5 ay hergün göğsümde şişme oldu sertleştide bırakınca eski haline döndü ( Bu topiği açma sebebim Kalıcı Göğsünde Büyüme olan arkadaşlarımızın tecrübelerini yazmaları ve 'Evet' bnmki büyüdü demeleri !!!

telkini gece mi dinliyosunuz? günde 6 saat dinlemek çok zor geliyo bana gece kulaklığı takıp uyumak mı gerek nasıl yapıosunnnuzzz :))

Valla ben çok düzenli dinleyemiyorum bazen 2 saat bazen 8 saat.Gündüz iş yerinde açıyorum oda arkadaşım dışarı çıkınca sesini yükseltiyorum girince düşürüyorum fln :) Gece hiç bir zaman dinleyemedim, uyku konusunda biraz huysuzum. Ama bir çok arkadaş gece daha etkili olduğu yönünde yorumlar yapıyor.

Ayrıca rezene çayı da içmeye başladım bakalım ne olucak. Daha önceden de rezene ile dolgunluk elde etmiştim ama içmeyi bırakınca sönmüştü. (zayıftım o zamanlar) alt 75 üst 87 benim. Hedef üstün 90 olması

canım senin hedefin ne? kilo yaş ve ölçülerin ne?

kalıcımıdr peki sonra eski haline dönebilirmi :S

Onu bilemiyorum :S Telkini bi kaç ay önce bitiren arkadaşlar kalıcı oluyor demişlerdi, bende henüz bir sönme yok. Şöle ilk 21 i eylül ekim gibi dinlemiştim. Ara verdim birkaç ay şimdi 2. 21' i dinliyorum.

Sen hiç denemedin mi telkini..

cecen arkadaşım mesaj atmışsın ben özel mesaj gönderemiyorum 100 ileti yazmadığım için

1.60 boyum 25 yaşım 53 de kilom:) Benim her yerim düzenli aldı diyebilirm yalnızca bel bölgemde aldığı için rahatsızım ama onun içinde yalnızca böl bölgesi yağları eritme hareketlerine başladım :)

valla normalde hareketli bir işim var ama kış dönemi olduğu için devamlı oturuyorumm 2-3 aydır. Düzenli 3 öğün yemek iyice doyana kadar :) Ama aralarda kesinlikle bişi yemiyorum yalnızca içecek fln. Tek yediğim abur cubur çikolata ve çekirdek diyebilirm.

İşte ben kilo almaya başlamadan önce telkinde dinlemiştim. Belki onunda etkisi oldu büyümesinde :) o yüzden tekrar başladım dinlemeye.

Arkadaşlar bende telkin mp3 dosyası indirdim 2 dak kadar sürüyor bunu günde 6 saat mi dinlemek gerekiyor daha önce hiç böyle bir yöntem duymamıştım. İşe yarar mı onuda bilmiyorum .

yaşım 24 boyum 158 kilomda 50, gögüs ölçüm alt 75 ortadan da ölçünce 84-85 değişiyo :) peki senin üst dediğin gögüslerin tam ucundan ölçtüğüm değer mi? ben tam ucundan ölçünce 84-85 geliyo, hedefimdee büyütebildiğim en uç nokta
bende küç yiyorum adaçayına başladım aslında ısırgan içiyodum ama bıraktım östrojeni düşürüyomuş diye, birde ben masaj kemeri almıştım o biraz hormonlarımı bozdu (prolaktin hormonumu yükseltti) o yüzden bıraktım ama bi yandan tekrar başlamak istiyorum kararsızım, ama büyütme konusunda tam gaz ileri birde telkine başlasam daha yapacak bişey kalmıyo

Canım telkine de başla birde 2-3 kilo daha alırsann ohh süper :) Küç dediğinde neler var? Kemer göğüs kemeri mi büyütüyor mu? Birde rezeneyi dene derim :)

Canım telkine de başla birde 2-3 kilo daha alırsann ohh süper :) Küç dediğinde neler var? Kemer göğüs kemeri mi büyütüyor mu? Birde rezeneyi dene derim :)

küç dediğim kara üzüm çekirdeği tozu pekmezle beraber yiyorum günde 1 tatlı kaşığı, gögüslerimde sürekli bi ağrı var ama dokununca ağrıyo bu büyüdüğünümü gösteriyo acaba

kemer de titreşimli kemer breast beauty olması lazım adı pembe bişey takıyosun 15 dakika masaj yapıyo gögüslerine ama kullanmıyorum şimdilik. peki rezene ile ada çayının etkisi acaba aynı olmaz mı :44:

Kara üzüm çekirdeği ile pekmezde iyiymiş ya hem besleyici ve sağlıklı :) Aktarlardan bulabilirim herhalde değil mi kara üzüm çekirdeğini? Pekmez zaten devamlı içerim :)
Adaçayını düzenli içmedim hiç o yüzden bilmiyorum ama rezene onaylandı işe yaryor :) Ama tabi bünyeden bünyeye değişir. Ağrı tabikide dolgunlaştığı için oluyor. Ya yaptılarımızın muhakkakki yararı oluyor hiçbir şey yapmamaktan iyidir :)) Diyorum ya benim önceden regl olduğumda böyle dolgun olurdu sadece, derdimki keşke hep böyle olsa ama şimdi hep dolgun sönük değil :)

Canım sağol yeni gördüm bu mesajı bende 5 kilo kadar almak istiyorum.Faydası olurmu bilemedim.
Boy:1.70 Kilo:55 . İŞte orantılı almak lazım alıncada :)

Son düzenleme:
Cecen senin boyun da uzun hiç sıkıntı yapma başla bence kilo alma çalışmalarına :)) Ama bölgesel hareketler yapabilrsin sıkılaşmak için aynı zamanda.. Kolay gelsin :)

evet evet aktarlar da var kara üzüm çekirdeğinin tozu, hadi bakalım büyüsünler artıkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…