Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Doğal Yöntemlerle Göğsü Büyüyen Arkadaşlar Buraya

Arkadaşlar uzun zamandır ben uğraşıyodum açıkcası fayda görmedim bıraktım ,hatta yağlar filan hepsi saçımda toplandı yağların :)) ama ben farkında olmadan bişey keşfettim normalde gün aşırı banyo yaparım ve ben banyo yaparrken kesemi sabunlayıp göğüsleremi dairesel hareketler yapıyodum yıkanırken sonra eğlence haline dönüştü derkenn göğüslerimin dolgunlaştığını hissttim ki hasta olup bittiğimde ceviz olan memeler şimdi portakal olarak kalıyoo :)) ama 1,5 ay olmuştur yapalıı ...diycem oki birde banyo yaparken deneyim belki faydası olurr hiç bir zahmeti yokk :)) kesenizi şampuanla köürtün hızlı hızlı göüslerinizda daireler çizin ben de yaradı işee paylaşmak istedimm ,,,ve herkez fark etti :)) işe yaraması dileğiyle kızlarr

Onu bilemiyorum :S Telkini bi kaç ay önce bitiren arkadaşlar kalıcı oluyor demişlerdi, bende henüz bir sönme yok. Şöle ilk 21 i eylül ekim gibi dinlemiştim. Ara verdim birkaç ay şimdi 2. 21' i dinliyorum.

Sen hiç denemedin mi telkini..

kusura bakmayın da telkin ne demek :KK43:

Telkin dünyada çok kullanılan bir yöntem. Tabi sadece göğüs için değil ego güven mutluluk vs.. her konuda bilinçaltına problem olan konu ile ilgili söylemde bulunarak bilinçaltına işliyor. Ve istedğin oluyor. Bir müzik dinliyosun o söylemler müziğin içinde söyleniyor ama sen duymuyosun bilinçaltın duyuyor ve harekete geçiyor. Google a yaz telkin diye. Bir de burdada başlık var telkin ile göğüs büyütme diye.. Ordaki telkini indirebilrsin..

Telkin dünyada çok kullanılan bir yöntem. Tabi sadece göğüs için değil ego güven mutluluk vs.. her konuda bilinçaltına problem olan konu ile ilgili söylemde bulunarak bilinçaltına işliyor. Ve istedğin oluyor. Bir müzik dinliyosun o söylemler müziğin içinde söyleniyor ama sen duymuyosun bilinçaltın duyuyor ve harekete geçiyor. Google a yaz telkin diye. Bir de burdada başlık var telkin ile göğüs büyütme diye.. Ordaki telkini indirebilrsin..

birşey da sormak istiyorum kusura bakmayın cok soruyorum herhalde gece ben sütyenle yatıyorum sütyenle yatınca büyümesine engel oluyormuş doğrumu? ve ben 17 yaşındayım 1.75 boyum var kilom 50 sütyenlerim 75 ve bana büyük geliyor tam oturmuyor sizce kilo almalımıyım

birşey da sormak istiyorum kusura bakmayın cok soruyorum herhalde gece ben sütyenle yatıyorum sütyenle yatınca büyümesine engel oluyormuş doğrumu? ve ben 17 yaşındayım 1.75 boyum var kilom 50 sütyenlerim 75 ve bana büyük geliyor tam oturmuyor sizce kilo almalımıyım

büyüme kısmını bilmiyorum ama boyun 175 e kesin kilo al en az 55 ol bence iyi olursun

bencede kilo almalısın. ben 47 kiloydum çok şükür bu ara alıorum 51 oldum. tek korkum göbektn falan almamdı ama kalçama ve göğsüme geldi :)
eminim kilo senn içinde iyi olur .)

X