Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Doğal Yollarla Gögüs Büyütme Yöntemi

87umutsuz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2011
199
1
kızlar bununla ilgili internette bi kitap var muhakkak görmüşsünüzdür site gogusbuyutmeformulu olarak geçiyo, fiyatı 69 tl bununla ilgili fikri olan veya bu kitaba sahip olan varmı? sitede garanti veriliyo eğer büyümüzse para iadesi yapılacağı yazılıyo , sitede biraz bilgide verilmiş 2 bedeb büyütebileceğini söylüyo ama ne kadar doğru, bu konuyla ilgilenen oldu mu hiç?

ya cnmmm şimdi baktım siteye kadın garanti veriyo resmen yaaa... ama e -kitap diyo:// normal olsaydı hiç düşünmezdim ama bu e-kitap işi kafamı karıştırdı ://

ya cnmmm şimdi baktım siteye kadın garanti veriyo resmen yaaa... ama e -kitap diyo:// normal olsaydı hiç düşünmezdim ama bu e-kitap işi kafamı karıştırdı ://

bende o kısmını gördüm hatta siparişi verip ödeme yapılınca 5 dakika içerisinde mail geliyomuş... sanki bir ara forumdaki bi arkadaş bu kitabı ücretsiz almıştı keşke bize yardımcı olsa o arkadaş ama kim olduğunu hatırlamıyorum

o arkadaş kimse bizi duyabilr miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :) rica ediyorum yaa yine umutlandım bennn :))

bende duymuştum kitabı. o internet sitesinde inceleme amaclı 8-9 sayfalı e book koymuşlardı.tamamını koymamışlardı.ben az sayfalı tanıtım amaçlı olanını indirmiştim.toplam kaç sayfa olduğunu bilmiyorum. dersler yüzünden fazla üstünde duramamıştım.içinde internette yazan göğüsün büyümeye yardımcı bitkilerin aynısı yazıyordu.bide iki kola ağırlık alıp kaldırma ilgili birşeyler yazıyordu.bilgiyardan silmişim galiba e-booku bulamıyorum... hala sitede varsa bakıp inceleyin derim... ona göre fikir edinip alabilirsin. eğer alırsan bizide bilgilendirirsen sevinirim.

Kızlar kaç haftadır mı diyim günür mü diyim aktif bir KONU var yanlış hatırlamıyorsam bacaksız arkadaşımızın açtığı konu "göğüs büyütme formülü-mutlaka okuyun!" konunun adı ve orda o e-kitabı arkadaşlar birbirlerine gönderdiler bende kitapta sabah öğlen akşam yapın dediği yani kitabın asıl kısmını oraya alıntı yapmıştım uyarıldık hepimiz. Ama o kitapla ilgili bütün konuşmalar bilgiler o konuda. Neden oraya hiç bakmadınız burda arıyorsunuz

Son düzenleme:
e-kitapta göğüs büyütmek için ne dediğini öğrenmek istiyorsanız eğer;
"gögüs büyütme formülü-mutlaka okuyun!" isimli konuda 27.sayfada kitaptan yaptığım alıntıyı okuyabilirsinizz

kızlar siteye yeni üye oldum o bahsettiğin başlığı buldum fakat başlık kapanmış bacaksız arkadaşada mesaj atamadım yeni olduğum için. hala o kitabı maille gönderebilecek arkadaş yok mu incelemek istiyorum benim göğüslerim resmen dümdüz çok az bir çıkıntı var çocuk göğüsleri gibi ve çok mutsuzum bu yüzden

"gögüs büyütme formülü-mutlaka okuyun!" isimli konuda 27.sayfada kitaptan yaptığım alıntıyı okuyabilirsinizz
nergis bana maille gönderebilir misin kitabı çok zor durumdayım ya o kadar küçükki göğüslerim denemek istiyorum..

Canım ya aldıysan benim mailime gönderebilirmisin aglıcam simdi.İnan cok makbul geceer :))

Canım ya aldıysan benim mailime gönderebilirmisin aglıcam simdi.İnan cok makbul geceer :))

canım sende mi arıyorsun bende arıyorumda bulamıyorum bir türlü kızlarada özelden mesaj atamıyorum bir ara biri aldı maille gönderdiler birbirlerine. keşke sesimizi duyan bi arkadaş olsa yaa...

canım sende mi arıyorsun bende arıyorumda bulamıyorum bir türlü kızlarada özelden mesaj atamıyorum bir ara biri aldı maille gönderdiler birbirlerine. keşke sesimizi duyan bi arkadaş olsa yaa...

kızlar yeni gördüm yazdıklarınızı.özelden mesaj atın konuşalım bunu özelden msj atamazsanız mail adreslerinizi verin mailden konuşalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…