Doğal yolla üçüz gebelik ama keseler boş. Fikrinize İhtiyacım var, Boş Gebelik mi?

eager

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2013
306
201
34
Herkese iyi geceler,
Günlerdir yazayım, yazmayım derken bu günü bulduk.
Son regl tarihim 23 haziran.
25 temmuzda evde test pozitif.
1 ağustos karından ultrason kese görülemedi.
6 ağustos karından ultrason kese görüldü.
13 ağustos başka hekim vajinal ultrason ve şok üstüne şok 3 ayrı kese:) 100 milyonda birmiş doğal yolla üçüz. ama yolk izlenmedi sata göre 7 haftalıktım ama geç döllenme olabilir, takip dedi.
20 Ağustos başka bir hekim daha vajinal ultrason sata göre 8 haftalıktım ama keselerin boyutu 6+2 ölçtü. İçleri boş takip dedi. Sağlıksız bölünme olabilir dedi takip edeceğiz dedi. Ama kese ve bebek de uyumsuz olabilir ona bakma dedi.

Üzerinden 1 hafta geçti çeşitli sebeplerden hala doktor gidemedim.
Kanamam yok. Kendimi yorduğumda kasık karında ve belde çok ağrı oluyor o kadar.
İlk hamileliğim de rahat geçmişti. Pek bir belirtim de yok. Sadece tat değişikliği, süper k9 koku alma özelliği ve göğüs ağrısı yüklendi:)
.
Benim durum ne olur aşırı meraktayım. Boş ve boş gidecek gibi düşünüyorum. Ama boşsa neden lekelenme vs olmadı hala. Sata göre 9 haftalık oldum. Kese boyutuna göre 7 haftalık. Bunlar düşmeyecek mi? Boş değilse neden dolmuyor. Çok stres oldum. Hadi tecrübesi olanlar yazsın:)

Eklentiler

• 8F7A5608-8FB0-447A-BE77-AC566E7AD686.jpeg
    8F7A5608-8FB0-447A-BE77-AC566E7AD686.jpeg
    55,3 KB · Görüntüleme: 184
Son düzenleme:
Herkese iyi geceler,
13 ağustos başka hekim vajinal ultrason ve şok üstüne şok 3 ayrı kese:) 100 milyonda birmiş doğal yolla üçüz. ama yolk izlenmedi sata göre 7 haftalıktım ama geç döllenme olabilir, takip dedi.
20 Ağustos başka bir hekim daha vajinal ultrason sata göre 8 haftalıktım ama keselerin boyutu 6+2 ölçtü. İçleri boş takip dedi. Sağlıksız bölünme olabilir dedi takip edeceğiz dedi. Ama kese ve bebek de uyumsuz olabilir ona bakma dedi.

İlk hamileliğim de rahat geçmişti. Pek bir belirtim de yok. Sadece tat değişikliği, süper k9 koku alma özelliği ve göğüs ağrısı yüklendi:)
.
Benim durum ne olur aşırı meraktayım. Boş ve boş gidecek gibi düşünüyorum. Ama boşsa neden lekelenme vs olmadı hala. Sata göre 9 haftalık oldum. Kese boyutuna göre 7 haftalık. Bunlar düşmeyecek mi? Boş değilse neden dolmuyor. Çok stres oldum. Hadi tecrübesi olanlar yazsın:)
Eğer keseye göre 7 haftalıksa bence daha yeni gözükecektir ben ilk oğlumda aynı sizin gibi oldum kese boş boş gebelik olabilir dediler hemde 8. Haftamdaydım yani keseye göre de 8 sata göre de 8 dim sonra vajinal bakınca anca gördüler sizde eğer keseye göre 7 iseniz belki de daha yeni yeni gözükecektir endişe etmeyin rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

Eğer keseye göre 7 haftalıksa bence daha yeni gözükecektir ben ilk oğlumda aynı sizin gibi oldum kese boş boş gebelik olabilir dediler hemde 8. Haftamdaydım yani keseye göre de 8 sata göre de 8 dim sonra vajinal bakınca anca gördüler sizde eğer keseye göre 7 iseniz belki de daha yeni yeni gözükecektir endişe etmeyin rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin
Çok teşekkür ederim inşallah hayırlısıysa, sağlıkla gelsinler🤍

Canm benimde başlangıçta ikizdi. Geç döllenmeydi o yüzden sat a gore gittiğimde kese çok çok zor gözüktü doktor son anda gördü keseyi ama küçük dedi sonrasında gittiğimde ikiz olduğunu gördü. Nerdeyse 7 haftalık gibiydi sat a göre ama geç döllenme olduğu icin 5 haftalıktı keseyi gördüğünde. Arada iki hafta oynuyordu. 7 de gittiğimde sadece 1 bebek gelişmişti. Diğerinin gelişimi durmuştu. İhmal etmeyin ama mutlaka farklı doktora görünün

Herkese iyi geceler,

.
Merhaba canim.ne oldu sizin sonuclar merak ettim.bende de ikiz,kesenin biri bos

X