Doğal siklus transferi

tupbabyyyyyy

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2023
163
76
Hanımlar merhaba. Doğal siklus transferi için hazırlık aşamasındayım. Günlük 50 Lil gonal f kullanıyorum. İlaçsız olacak sanıyordum ama karnım da şismeye başladı. Bu şekilde transfer hazırlığı olanların sürecini merak ettim. Paylaşmak isteyen olursa sevinirim

Doğal siklus adı üstünde doğal olarak yumurtanın büyümesi beklenir. Hemen size neden gonal başlanıldı onu anlamadım ben, nerde kaldı bunun doğal tarafı

Merhaba bende transfer öncesi Gonalf 50 ünite olarak transfere hazırlanmıştım . Estrofem rahim kalınlaştırmasına işe yaramamıştı gonalf ile istenen kalınlığa ulaşmıştı içiniz rahat olsun 🙏

Peki gonalf 50 Lik ne kadar vurundunuz siz kC gün sürmüştü transfer kararı doktorunuzun merak ettim
Tam hatırlayamadım ama sanırım 10 -12 gün kullandım iğneyi rahim istenilen kalınlığa ulaştığında da transferim tamamlandı peki sizin transfer ne zaman yada oldunuz mu

Yok henüz iğnelerime devam ediyorum bugün 6.gün doktorum bu hafta olmaz öbür haftaya olur muhtemelen dedi
Evet bende toplamda 2 haftalık bir periyot ile kullanmıştım sonra da çatlatma iğnesi verdi iğneden de 6-7 gün sonra transfer olmuştum . Kaç embriyo transferi olacaksınız bir de kaçıncı gün embriyolarınız ? 🍀

Merhaba bende transfer öncesi Gonalf 50 ünite olarak transfere hazırlanmıştım . Estrofem rahim kalınlaştırmasına işe yaramamıştı gonalf ile istenen kalınlığa ulaşmıştı içiniz rahat olsun 🙏
Merhaba çatlatma iğnesi kullanmış miydiniz merak ettim. Bugün bana çatlatma iğnesi verildi 15 ekime de transfer tarihi. 5gün var transfere

Merhaba çatlatma iğnesi kullanmış miydiniz merak ettim. Bugün bana çatlatma iğnesi verildi 15 ekime de transfer tarihi. 5gün var transfere
Merhaba evet ovitrelle vurulmuştum bende 🙏 Çatlatma iğnesinin 6.gününde de transferim olmuştu . Hayırlı olsun şimdiden ❤️ Bu arada nerede tedavi görüyorsunuz

Sonucunuz ne oldu kaçıncı gün embriyosuydu merak ettim ☺️ Bahcecide . Siz nerede yaptırdınız ?
Merhaba 5.gün çift embriyo transferi oldum 1 Ekimde. Yarın kan testi günüm 🍀 Aslında 6.günden beri kaset test ile pozitif görüyorum ama kan ile içim rahatlayacak 🙏 Ben Ankara’da Hakan Turan ile tedavi görüyorum 🍀

X