Selülit Doğal %100 Etki - Selülit İçin Ahmet Maranki

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

FashionbyHatis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2008
1.926
9
nette araştırdım buldum aldım deniyorum
deneyen yüzlerce yorumu inceledim, yüzde yüzü inanın etki etmiş ve kısa sürede muhteşem birşey
kekik yağı
biberiye yağı
buğday yağı
badem (tatlı)yağı
bunları karıştırıyoruz selülitli bölgeye sürüyoruz ve streçfilmle sarıyoruz sabah açıyoruz en az yedi gün yapılıo üç günden sonraetki başlıyormuş denemekte fayda var yağlar 13 milyon tutuyor. arkadaşlar deneyen varmıdır başka buralardada

yalnız bugday ve badem yagını daha az ölcüde ekleyin cünkü burda öenmli olan biberiye ve kekik yağı

kızlar bende basladım yapmaya ama olmuo ben bekleyemıorm o strec fılmle sabaha kdr fln ztn kotu kokuo butun ev ve yatak ıgrenc kokuo yani ben 2 saat beklıorm en fazla.ztn cildin emmesi önemli yani.of ya kurtulmak ıstıorm su selulıtlerden artık:KK43:((((((((((( bide basenlerimden:KK43:(((((((

o yağları vücuda sürüp streçleyip nasıl yatarım ben her yer berbat olabilir ve feci terletir insanı nasıl duruyorsunuz öyle?

daha önceden denemiştim bir kaç kez, bacaklarıma yağı sürdüm, mavi çöp poşetleriyle sardım kendimikaydirigubbakcemile3sonra da koli bantıyla bir güzel bantladım çünkü terlemeye başlayınca poşet kayıyor.
tüm bunları yaptıktan sonra 3- 4 saat bekledim. yarım saat dans edip açtım.inanamazsınız sanki bacaklarım nefes alıyordu:1shok:mentollü şeker ağızda bir ferahlık bırakır ya işte aynı etkiyi bacaklarımda hissettim.
cidden düzenli kullanılırsa etki edecek bir formül hatta selülit konusunda tek güzendiğim yöntem bu karışım+ spor.
aslında birbirimizi gaza getirip denesekdelikafadulden kış gelince daha zor oluyor, insanın bacaklarını üşütüyor o yağlar.

o yağları vücuda sürüp streçleyip nasıl yatarım ben her yer berbat olabilir ve feci terletir insanı nasıl duruyorsunuz öyle?

dayanması çok zor:gitme:hele kokusu iğrenç. mümkünse evde kimse yokken yapılmalı çünkü çok ağar kokuyor şuan tam mevsimi evi açıp havalandırabilirz kışın daha zor oluyor.

ben bir gün yaptım bu karışımı 1 hafta çıkmadı kokusu evden.birdaha asla dedim ama sonuç alan olursa katlanırım

evet ya....ne kızlar tanıyorum bir sürü abur cubur yiyor, spor yapmıyor ama selülit sıfır. ben de o kadar dikkat ederim yememe içmeme gene de fışkırıyo mübarek

mecbur spor da yapıcaz cnm başka şansımız yok şu sporu alışkanlık haline gtirsem süper olcak sadece selülit için değil sağlık için de gerekli ama...:emir_bebek:

arkadaşlar ben basen bölgemi eritmek için yaptım.anlatayım;bu karışımdan bacaklarıma ve basen bölgeme sürdüm ve yarım saat spor yaptım sonrasındaysa yıkadım o bölgeyi.
inanılmaz işe yarıo ben bunu ilkbaharda yaptım ve hala etkisi sürüyor tabii spor yapan biriyim belkide ondandır.
ama cildiniz pürüzsüz ve gergin oluyor çok güsel görünüyor.gece denemk istemeyenler bölyle deneyebilir.gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirimkaydirigubbakcemile2

kızlar bu karışımı içine birazda portakal yağı ekleyin. kokuyu hafifletiyor hatta portakal daha ağır basıyor:)))
bende geçen sene denedim bunun gibi bir tarifi. bende çok güzel sonuç aldım:))
ama yemeye ve spora ciddi özen göztermeniz lazım. ben yazın gaçirdim selülitlerimikıkşın hiç dikkat etmedim deligibi . bu yaz tekrar ama lahana kürü ile gaçirdim selülitlerimi. umarım bu kış dikkat edebilirim:))

ben marankinin ürünü olan selülit yağını aldım içindeki yağlar sanıyorum yukarıda yazan yağlar okadar kötü kokuyoki bir kere sürdüm bir daha süremedim eve gelen bu kokuda ne diyo. sürüp yatmak daha kötü nevserimlere kadar kokusu geçiyo denemenizi önermem

Ay çok iğrenç bunu yapıp da annemin çığlıkları eşliğinde bu kokuyu çekemem heralde.
:1rolleyes:

ahmet marankinin katıldığı bir programda dinlemiş annem kendisini.nescafe ve normal nemlendirici vücut kremini karıştırıp (nescafe taneleri ezilinceye kadar) selülitli bölgeye sürülüyormuş.daha sonra at kılı fırçasıyla fırçalanıp temizleniyormuş.ve gerçekten etkiliymiş.

X