Selülit Doğal %100 Etki - Selülit İçin Ahmet Maranki

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
bu selülit ve çatlak geçirme yöntemleri delirtir insanı. herkes başka bir şey söylüyor ve bazen aynı kişi iki üç farklı formül veriyor. ben biberiye yağı, susam yağı, limon yağı, kayısı yağı karışımı ile masaj yapıp streç filmle sardım ve yattım. yumuşacık oluyor sürülen bölge. ama devam edemediğim için yararlı oloup olmadığını bilmiyorum. ancak gece o şekilde yatmak çok rahatsız. özellikle yazın hiç çekilmez sanırım.

bende tv dinlediydim
yağları aldım tamkullkanacaktım ki hamile olduğumu öğrenince tedirgin oldum kullanmadım
doğumumdan sonra başlayacam kısmetse
burda biberiyenin yakıcı özelliği varmış
tatlı badem yağıda biraz acılığını alıyormuş
badem yağını hiç kullanmasak diyom
bu seferde sabaha kıpkırmızı yanık bacakla karşılaşmayalım

nette araştırdım buldum aldım deniyorum
deneyen yüzlerce yorumu inceledim, yüzde yüzü inanın etki etmiş ve kısa sürede muhteşem birşey
kekik yağı
biberiye yağı
buğday yağı
badem (tatlı)yağı
bunları karıştırıyoruz selülitli bölgeye sürüyoruz ve streçfilmle sarıyoruz sabah açıyoruz en az yedi gün yapılıo üç günden sonraetki başlıyormuş denemekte fayda var yağlar 13 milyon tutuyor. arkadaşlar deneyen varmıdır başka buralardada

Karıştırma işleminde bu yağlar hangi miktarlarda ekleniliyor..Kafadan atmıyoruz heralde

Ben de bu karışımı yarından itibaren uygulamayı düşünüyorum ama streç film yerine yağı sürüp masaj yaptıktan sonra korse giyip uyumak bana daha mantıklı geliyor gece streç film kayabilir korse de sıkar herhlade etkisi daha iyi olur:KK3:

Karıştırma işleminde bu yağlar hangi miktarlarda ekleniliyor..Kafadan atmıyoruz heralde
Ben bu formül benzeri yağ formülleri üzerine 1 yıl kadar önce ciddi araştırma yaptım çünkü kimyasal ürünlere güvenemiyorum ne de olsa birçoğu petrol türevi. daha sonra dermatolog olan kuzenimin eşine danıştım kendisi bana şunları söyledi aynen aktarıyorum:" Bitkisel yağlar teker teker bakıldığında muhakkak ki etkili olabilir fakat uzun süre ciltle temas halinde kalmasını biz onaylamıyoruz. Bu durumda farklı zararları ortaya çıkabilir. mesela biberiye yağı tahriş eder, badem yağı kıllanma yapar, buğday yağı gözenekleri tıkar vs vs. "
Bu durumda yağı kullandıktan sonra derhal yıkamak gerektiğini de söyledi fakat yağın etkisiyle açılan cilt gözeneklerinin yıkama yapılan ürünün artıkları sayesinde tekrar kapanacağını yani boşa kürek sallayacağımı söyledi ve bana Vichy nin adını hatırlamadığım bir setini önerdi. ısrarla doğal yolları tercih ettiğimi söyleyince de Savonneuse marka bir sabun tavsiye etti her yerde bulunmuyormuş o tanıdığı bir eczaneye yönlendirdi oradan alıyorum ve 1 yıla yakındır kullanıyorum .
Kızlar içeriği tamamen doğal ve sözüne ettiğiniz yağlardan 10 tanesini karıştırarak yapmışlar. İçinde masaj yapması için yulaf taneleri bile var. Gayet güzel bir ürün bende selülit giderici etkisi oldu ayrıca bütün vücutta kullanıyorum sıkılaştığımı hissediyorum (özellikle göğüslerde etkili) Fakat kremler gibi 1 kullanımda mucize yaratmıyor:) her banyoda kullanıyorum bir süre sonra etkisi hissedilmeye başlıyor. Ayrıca göğsümdeki çatlaklar içinde portakal yağı kullanıp bu sabunla yıkadım o da faydalı oldu ama portakal yağı piyasada satılanlarından değil adanadan getirtim kabuktan çıkartılmış. tanıdıklarınız varsa sizinde araştırıp onu da bulun bence

tabii denenebilir ama ben stevia selülit setinden çok memnun kaldım .hem yağları karıştırma derdi yok sabunu lifi çayı içinde .kullanımıda rahat .

bence o kadar umutsuz değil ya .ben ankarada oturuyorum burda mısır çarşısı var ordan aldım stevia selülit seti zaten kendi üretimleri .çayı var sabunu lifi ben sonuç aldım .bence deneyin değer denemeye .ankarada olmayanlarada gönderiyolar diye biliyorum .bu işi bilen aktarlara gitmek iyi oluyor

bence dene ben sonuç aldım ama kullanma talimatına ıyman gerekiyor .çok pahalı bişey de değil ve gerçekten yılların aktarı güvenilir bi yer .tercih senin canım

X