Makyaj Ürünleri Doal- nude makyaj

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
geldim bebegim ya benimde ona cok canım sıkılıyor alın kısmı ozellikle oldukca kendini belli ediyor ...ama her haliyle muhtesem

ya kate i bende begenirim fakat bir liv tyler kadar bir angelina ,megan fox kadar guzel gelmez gozume..ama su kesin karakterli bir guzelligi var..
makyajsız hali bile idare ediyor.buyrunuzzzzz

aqua cnm anlıyorum seni zevkler ve renkler tartısılmaz diye bosuna dememisler tatlımmmmmm

ama nedense ben bu kadını cok begeniyorum makyajsız bile guzel geliyor guzume kadında farklı bir hava var

ama salaklık ediyor.kendine hic bakmıyor.biraz kilo alsa su sacına basına biraz baksa ölürmü yani.birde şimdi megan cıktı basına.biraz daha azimlenmesi gerekiyorken iyice saldı kendini

bncede dalıahcım azcık kılo alsa ıyı olcak.zayıflıktan kafası kocaman görünüyoo.halbuki nekadar güzel bi kadın

eh yani ama alamıyor demekki kilo..cunku basın yazıyor,kendisi soyluyor ama kadın hep boyle..bu da bir hastalık bence..

su halleri superdi yanii

aaaaaaaaayyyyy cok guzel ya angelinam kadın halimle bile hastayım ozellikle su son fot bayılddddddddım

zaten bizde toptan sorun var kadınlara hasta oluyorz kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

sanırım birinin ölümünden sonra öyle olmuş die duymuştum.
gercekten toplumca hastayızkaydirigubbakcemile5

annesının olumu evet toparlanamadı ..birde dogumlar falan..zor olsa gerek tatlım

Angelina son zamanlarda saçını başını baya bi salmış durumda. hele o son çıkan resimlerde (deri elbiseli olan) saçını yıkamış çıkmış resmen. galaya da öyle gelinmez kiiilmaz:

bence sacı cok cansız ve yıpranmıs tatlım.ruzgar falan ıyıce dagılmıs ondan oyle duruyor.yoksa ole pasaklı bir kadın degil.cok salas olabililyor ama pasaklı degil

eski guzelliginin hatrına şimdide seviyoruz ve begeniyoruz sanırım...ama guzellikten ziyade "farklı" buluyorum ben onu.ortalamanın ustunde farklı bırseyler var onda..alısılmamıs..

Evet cnm öyle ama angelina yı öyle görmek de istemiyorum :1no2: saçlarına biraz daha hacim kazandırmalı o güzellik

ben giyim konusunda siena miller diyorum.angelina cok cesur degil cizgisi aynı,guzelligi ile kurtarıyor.
siennanın kupeye bakar mısınız superrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…