Makyaj Ürünleri Doal- nude makyaj

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bu angelina insan olamaz kardeşim:umursamaz:ölüyorum kadına yaopuyorumnanaktanaşkitom benim sade doğal zarif güzelim benimzemuszemus

canım oylesine taksimdeyken taktırdım hıc resım cekmek aklıma bile gelmedi.bir dahaki sefere kesin cekerim ama

arkadaşlar eminim sizler bu kadından çok daha fazla güzelsiniz...ben nedense hiçbir artsist i sevmiyorum çünkü hepsi yapmacıklar...önemli olan doğal güzellik samimiyet...

koca dudaklarını iyicene öne çıkarıp gözümüze sokmak için o kadar uğraşmış ki ağzının yanlarında derin mimik çizgileri oluşmuş o yaşta....

kıs bana o kadının cirkin bir fot.nı goster o zaman suscam

hayatım. kate nin tüm fotoları photoshoplu. ben hiç beğenmiyorum bu kadını.zevkler ve renkler tartışılmaz ama normal bir resmini bulursam mutlaka koyarım. kadının yüzü bu kadar parlak vede pürüzsüz değil.kafamçokkarıştı
benim kuzenin eski nişanlısı profesyonel fotoğraçıydı. amerikaya gitmişti. orada kate ve başka artistlerin fotosunu çekmişti. bizede bayağı bir foto getirmişti. normal ve photoshoplu olarak.4 ay öncesine kadar fotolar elimdeydi.
kuzenle ayrılıncada bizim deli ona ait hiç bir şey görmemek için hepsini yırtıp çöpe attı.
vallahi bilseydim birini saklar sana gösterirdim canım.kafamçokkarıştı

ya kate i bende begenirim fakat bir liv tyler kadar bir angelina ,megan fox kadar guzel gelmez gozume..ama su kesin karakterli bir guzelligi var..
makyajsız hali bile idare ediyor.buyrunuzzzzz

ay birde burada kate güzel çirkin tartışması yaparmışız.

göz bu hayatım bana çirkin gelen size güzel gelir. bu fotoda çok çirkin çıkmış bir kere ben karakterli bir güzellik falan göremedim açıkçası. zevkler ve renkler tartışılmaz. ben hiiiç beğenmiyorum bu kadını. benim güzellik kriterlerimin çok altında. o saç rengi hiç yakışmamış bile...lmaz:
haaaaa sen beğenirsin o ayrı ona bir sözüm yok ama ben beğenmiyorum.:umursamaz:

amma konuştum haaaaaa. şaştım kaldım kendime yaniiiii . neyse boşverin yahu konuşacak başka konumu yok allah aşkına.kafamçokkarıştı

relax kısslar relax!!!...

ay aklım agelmişken sorayım . kate için yüzyılı en doğal güzeli söylentileri vardı bir ara ( artı doğal güzel görmesek yutturacaklar ). acaba ondan mı etkilendiniz de güzel de güzel diyorsunuz???CADIARZU

Tatlım sen rahat ol bence..biz sadece fikrimizi soyluyoruz.birsey empoze etmeye calısmıyoruz ki..
zevkler diyelim ve gecelim..herkes aynı kişiyi begense geri kalan ünlüleri rafa kaldırmak gerekirdi.

elin kadınları icin gerilmeye germeye gerek yok vereliniortak

hahay ağzını öpeyim canım yaaaaa.Şeniz
elin kadınlarına da çok güldüm yalnız :roflol:yaaaa. bu konu finişşşşşşş:teytey:

ama oyle kaydirigubbakcemile3
zaten Angelinamda iyice yaslandı,moralim bozluyor bak ona ama fisfisfis

gunizim nerdesin ya baksana Angelinaya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…