Makyaj Ürünleri Doal- nude makyaj

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
evet tatlım
bende sendenim
ilarzuyu bilirsin bana neler yaptırtmaya çalıştı ama
olmuyor
makyaj bana yakışmıyor
sabit senin gibi ıkı üç hareketten ibaret makyajım
bu aralar yanlızca takma kirpiğe yoğunlaştım ama
çok havalı
-yinede ben bu resimlerim bir iki darbe ile oluştuğunu düşünmüyorum.onların fondotenleri bile yağlı boya kalıbı gibi-

evt günlük makyajda çalışan bayanlar için süper .Hem böylece benim gibi öğretmen olanların bebeleri öğrtmenim senin gözünün üstü neden renkli diyede sormazlar hahahaha:))

evt günlük makyajda çalışan bayanlar için süper .Hem böylece benim gibi öğretmen olanların bebeleri öğrtmenim senin gözünün üstü neden renkli diyede sormazlar hahahaha:))

Ayy süpersin...sırnaşık şey gel de anlat yani...
Ben de makyaj yapınca komşumuzun kızı sıkıştırıyor ne oldu senin gözüne neden öle mavi üstüdelikafadulden

guzel bi makyaj

Son düzenleme:
ayy çok güzeller hayatım bayıldım gerçi 7 aydır hiç makyaj yapmıyorum ama yaptığımdada abartıyı hiç sevmem bunlarda çk güzellerdi emeğine sağlık

canıımmmm opuyorumnanaktan
çok tatlılarmışş gözünün üstü niye renklii
açıklmasıda komik oluur kaydirigubbakcemile3 hehhee

keşke bitmiş halindede aynı kadını kullansalarmıs..kahverengi gözlü kadına makyaj yapıp mavi gözlüyü vermişler bitmiş hal diye...
makyaj guzel fakat..makyaj dedıgın boyle olmalı

kesinlikle katılıyorum gülüm kat katt sürüyorlarr

arzucum yaptinmi bu nude makaji, bulamadim konularinda:kedi:
bende ögrenmek isterim dogrusu:gitme:

yok gülüm bu hafta içi deneyeceğim şu makyajı bakem bazen yapıyorum da fakat işte yeterli malzemem yok taban için.. fazla kullanmamaya dikkat ediyorum fondoten pudra vs. o yüzden almıyorum da çok.. ama evdekilerle deneyecem bakalım

yaz için en ideal makyaj bence.

bence de canım tazecik duruyor insanın yüzü

kızlarr yaaa...görünüşü güzel evet ağır değil,ismi doğal ama yine de bu kadınlarda kat kat fondoten, baz, gölgeleme v.s var gibi geliyor bana yaaa

bunun makyajına bayıldım.. parlatıcısı ve göz kalemi hakkaten güzelmiş... teni desen ayrı olay...
ay bende çok beğendim bunu. sade ve güzel...

ozellikle kate winslet in makyajına bayıldım

livcim kate winsletin ki makyaj değil hayatım photoshop. kadın normalde çok çirkin, ne kadar makyaj yapsalar doğallığa erişemedikleri için ilk çare photoshop kullnaıyorlar...:1ninca:

canımcım bende kate oldukca begenirim ...son zamanlarda yaptıgı makyajları soyle bir incelersen cnm hepsi bunlara yakın nude tonlar yapılmıs makyajlar

ben zaten hep sade makyajları sevmişimdir öyle ağır makyaj yapmayıda beceremem zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…